Poloha

Letovisko Punta Cana leží na jihovýchodě ostrova. Několik kilometrů dlouhé pláže s jemným bílým pískem a palmami patří k nejhezčím v celém Karibiku. Místo ideální pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou. Křišťálově čisté moře láká k relaxaci či k provozování vodních sportů. Středisko je vzdáleno cca 3,5 hodiny jízdy od hlavního města Santo Domingo, 1h a 20 minut jízdy z letiště La Romana a cca 45 minut z mezinárodního letiště Punta Cana.
Vydejte se do Dominikánské republiky, na jedno z nejhezčích míst Karibiku
  • 47,2kmletiště Punta Cana
  • 0mpláž
  • 239kmSanto Domingo

Popis hotelu

Sivory Punta Cana obklopuje krásná tropická krajina, rozlehlá pláž s bílým jemným pískem, palmy a křišťálově čisté moře. Hotel se nachází 45 minut jízdy od mezinárodního letiště Punta Cana. Transfer z letiště lze zajistit i helikoptérou. V hotelu je recepce, tři restaurace, bar, vinný sklep s 8000 lahví vína, kuřácký salónek s výběrem luxusních cigaret a doutníků, konferenční sál s vybavením, 24 hodinový pokojový servis, internet, hotelový trezor. Restaurace Laveranda nabízí středozemní kuchyni, Gourmond restaurant se specializuje na francouzskou kuchyni a v restauraci Tau můžete ochutnat Asijské speciality. K relaxaci slouží lázeňské centrum s nabídkou masáží, vodní terapie, vířivka, pára, sauna a bazén. Pláž s lehátky a slunečníky se nachází přímo u hotelu.

Ubytování a stravování

Hotel nabízí komfortní ubytování v luxusně vybavených suitách různých kategorií. Pokoje typu Deluxe Junior Suite jsou klimatizované, mají vybavenou koupelnu s toaletou, vanou a sprchou pro dva, vysoušeč vlasů, župan, pantofle. V pokoji je dále k dispozici psací stůl, mini bar, chladič vína, příslušenství na přípravu kávy a čaje, TV se satelitem, DVD/ CD přehrávač, bezpečnostní trezor, telefon s přímou volbou a Wi-Fi připojení k internetu. Pobyt je zajišťován se snídaní, připlatit si lze tzv. Sivory Meal Plan, který zahrnuje stravování a nápoje ve třech restauracích a la carte, výběr vín z ledničky v pokoji, 24 hodinovou pokojovou službu a využití nemotorizovaných vodních sportů.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Punta Cana-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000