Poloha

Nha Trang je hlavní město provincie Khanh Hoa aq leží na spojnici mezi velkými městy Danag a Saigon, někdy bývá označováno za vietnamskou riviéru. Nha Trang skýtá návštěvníkům nádherný a atraktivní areál obklopený souostrovími a ostrůvky, horami a bělostnými písečnými plážemi.Nicméně ne každému může být pochuti pobyt v energii tepajícím letovisku.Jednou z možností jak vyměnit rušné letovisko za téměř robinsonovský zážitek je pokračovat lodí do zátoky Ninh Van Bay. Zde na jižním výběžku stejnojmenného poloostrova najdete špičkový resort z řetězce Six Senses.Pro dokonalý efekt z oazy klidu odstřižené od rušnějšího letoviska jste hned po příjezdu na resort „nuceni“ posunout svůj čas o 45 minut proti času v Nha Trangu,protože místní čas (byť uměle vytvořený) plyne jinak, pomaleji.
držitel několika ocenění – TripAdvisor Awards 2014
  • 40minz letiště do přístavu
  • 20minlodí z přístavu do hotelu
  • 0mpláž

Popis hotelu

Špičkový pětihvězdičkový resort nabízí pouze 59 ubytovacích jednotek.Celý koncept resortu klade velmi silný důraz na využití jen přírodních materiálů při respektování vietnamského stylu. Kombinace dřeva, kamene, skla, přírodních textilí je v některých případech dotažena do neuvěřitelných drobností a detailů..Dopřejte odpočinku svému tělu nejen relaxem na pláži, ale také návštěvou zdejších lázní a značka Six Senses Spa je v Asii pojmem, obzvláště místní lázně budou pro Vás zážitkem pro všechny smysly, krásná poloha uprostřed tropické vegetace vedle šumění menšího vodopádu Vám dodá pocit klidu.Aktivní hosté mohou využít některou z nabídek vodních sportů nebo tenisu či jízdy na kole, k dispozici je také nabídka různých výletů lodí nebo do nedaléké přírodní rezervace Hon Ba.

Ubytování a stravování

Ve všech vilách se nachází ložnice, koupelna, toaleta, obývací pokoj a koutek na přípravu čaje/kávy; některé vilky mají i jídelnu. K dispozici jsou i rodinné vily. Vily jsou postaveny dostatečně daleko od sebe, takže zaručují naprosté soukromi, většina z nich skýtá krásný pohled na záliv. Např. Rock villas jsou zabudované mezi nádhernými obrovskými kameny a to včetně bazénků.Gurmánské zážitky v některé ze 3 restaurací jsou doprovázeny neopakovatelným a dechberoucím výhledem na záliv Ninh Van.Servírovány jsou delikatesy mezinárodní, ale také vietnamské kuchyně.Čerstvá zelenina a bylinky pokud není vypěstována přímo v resortu, tak je dovážená z horské zahrady Vietnamu, jak se 3hodiny vzdálenému Dalatu přezdívá. Milovníci mořský specialit budou mít možnost vybírat z denních čerstvých lokálních úlovků a to včetně tygřích krevet nebo humrů .Na drink můžete zajít do zdejšího baru nebo si dopřejte špičkové víno v místním skalním vinném sklípku.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Nha Trang (Vietnam)-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.