Poloha

Six Senses Yao Noi tvoří klidné útočiště daleko od města rozprostřen v tropické zahradě o rozloze 24 akrů. Je obklopen krásnou přírodou. Zátoka Phang Nga patří k nejfotogeničtějším oblastem Thajska, kde se nachází několik stovek vápencových homolí, které čnějí přímo z moře až do výšky 300 m. Z mezinárodního letiště Phuket trvá transfer soukromým vozidlem do přístavu Ao Po Grand cca 20 minut a pak z přístavu člunem do resortu cca 45 minut.
Název resortu je velmi příznačný, protože právě zde budou všechny Vaše smysly náležitě hýčkány.
  • 65minletiště
  • 0mpláž

Popis hotelu

Hotelový resort disponuje recepcí, směnárnou, obchodem se suvenýry, venkovním bazénem. Budete-li chtít, tak zdejší lázeňský areál Vás bude rozmazlovat řadou tělových a kosmetických procedur, saunou a tradičními thajskými masážemi. Sportovně zaměření klienti jistě uvítají vybavené fitness centrum, tenisový kurt, kola, kánoe, potápění, rybaření, výlety lodí apod. Italskou, thajskou a indickou kuchyni je možné vychutnat ve 3 hotelových restauracích, jejichž součástí je bar a dobře zásobená vinotéka. Romantiku podtrhne také možnost přípravy jídla přímo ve Vaší vile. K resortu patří též privátní pláž, nicméně je potřeba zmínit, že resort patří do kategorie hillside, takže některé vily jsou lokalizovány v členitějším terénu, ale netřeba zoufat, pomůžou Vám vozítka buggy.

Ubytování a stravování

54 vilek v šesti typech provedení od 154m2 po 253m2 Vám nabídnou dostatek soukromí s vysokým standardem služeb, včetně osobního komorníka. Každá z vil má k dispozici oddělenou obývací část od ložnice, vlastní bazén "infinity edge" s terasou, satelitní TV, DVD přehrávač, domácí zábavní systém a dokovací stanici pro iPod, příslušenství pro přípravu čaje či kávy, vlastní sociální zařízení včetně venkovní sprchy. Stravování probíhá formou snídaní, možnost zakoupení večeří na místě.

Termíny a ceny

Transfer z letiště Phuket do hotelu a zpět - společný (auto + loď): na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Phuket-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.