poloha

Luxusní plážový resort z hotelového řetězce Sofitel se nachází na vnějším oblouku umělého ostrova The Palm Jumeirah. S ohledem na poohu resortu nelze pravděpodobně vynechat během pobytu návštěvu sousedního (cca 3km vzdáleného)zábavního aquaparku Aquaventure Atlantis s velkým množstvím vodních atrakcí nejen pro děti. Zpestřením ke všem vodní radovánkám může být výlet do písečných dun.Desert safari je adrenalinovým zážitkem pro každého, zkušení řidiči Vás vezmou na projížďku jeepem v písečných dunách, včetně foto-zastávky na západ slunce.Závěr výletu je beduínském kempu, kde je připraven program s břišními tanečnicemi, jízdou na velbloudech a dalšími aktivitami, vše zakončeno samozřejmě arabskou večeří.
špičkový plážový hotel v polynézském stylu
  • 40kmletiště Dubai
  • 0mpláž
  • 28kmBurj Khalifa
  • 16kmEmirates Golf Club

Popis hotelu

Resort leží přímo u 500m dlouhé písečné pláže na umělém ostrově the Palm. K dispozici je 361 komfortních ubytovacích jednotek včetně 124 suit, všechny pokoje mají balkon, součástí ubytování ve suitách jsou také služby vlastního komorníka, ke standardu ubytování ve suitách patří v koupelnách také kosmetika zn. Hermes amenities a kávovary zn.Nespresso.Všechny ubytovací jednotky mají k dispozici WI-FI připojení. Relaxovat můžete ve zdejších lázních So Spa, které a ploše přes 2500m2 nabízejí několik druhů treatments , masáží, saunu, lázně hammam, solárium pro aktivnější návštěvníky je zde připraveno moderně vybavené fitness centrum So FIT, bazén, tenisové kurty, vodní sporty na pláži a další aktivity.

Ubytování a Stravování

Pokoje (cca 44m2) jsou rozděleny do třech typů(mj. součástí vybavení koupelen v pokojích je kosmetika zn.Lanvin) a suity jsou na výběr až z devíti kategorií (cca 60 – 450m2) včetně víceložnicových apartmánů pro početné rodiny.Pro nejnáročnější klienty je připravena tříložnicová vila (cca 345m2)s privátním bazénkem. Gurmáni mohou vybírat ze 7mi zdejších restaurací. Manava – celodenní restaurace s mezinárodní kuchyní, Maui Beach – plážová restaurace pro obědy a večeře, s vekou nabídkou koktejlů, Moana – restaurace s mořskými specialitami, Hong Loong – restaurace pouze pro večeře, zaměřená na čínskou kuchyni, především s vyhlášenými specialitami sečuanské a kantonské oblasti.Atmosféru „čínské ulice“kde se připravují rychlé obědy můžete zažít během oběda v restauraci - Hong Loong Street.Milovníci steaků a specialit na grilu jistě zavítají na večeři do - Porterhouse Steaks & Grills.Celodení restaurace Bottega je zaměřená na středomořskou kuchyni a především italské speciality. Na drink můžete zavítat do některého ze zdejších 4 barů, například Porterhouse's sports bar..Děti si jistě zamilují Gelati corner – s velkou nabídkou zmrzlin.

Termíny a ceny

Letecká přeprava Praha - Dubai - Praha: letenku zajistíme na přání za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000