POLOHA

Příjemný hotel s pláží obklopenou palmami a korálovým útesem leží přibližně 5 minut daleko od místního letiště, kam se dostanete místním letem z Havany nebo z Varadera. K přístavu a na okolní panenské pláže včetně vyhlášené La Sirena existuje bezplatná doprava. Na celém ostrově je pouze 8 hotelů.
Hotel pro klienty vyhledávající klidné prostředí mimo dosah turistických center.
  • 5kmletiště Cayo Largo
  • 7kmPlaya Sirena

POPIS HOTELU

Hotelový resort na malém korálovém ostrově v Karibském moři je vhodným místem pro klidnou dovolenou v páru i pro rodiny s dětmi. Součástí hotelu poskytující kvalitní služby all inclusive je bazén připomínající jezero s dětskou částí, fitness se saunou, vířivka a parní lázeň, 2 tenisové osvětlené kurty, kurzy potápění pro začátečníky, výuka kubánských tanců, plážový volejbal, vodní gymnastika, masáže, široká nabídka aktivit a večerní animace. Hotel pořádá také ekologické výlety do okolí.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

296 pokojů poskytuje satelitní televizi, trezor, klimatizaci i ventilátor, minibar, možnost internetového připojení, koupelnu s vysoušečem vlasů a terasu nebo balkon s výhledem na moře, bazén nebo do zahrady. Ke stravování formou all inclusive lze využít mezinárodní kuchyni, kubánskou kuchyni s místními i grilovanými specialitami, 3 bary nejen v hotelu, ale i na pláži, a kavárnu k odpolednímu občerstvení.

Termíny a ceny

Transfery z letiště do hotelu a zpět na vyžádání.
Letecká přeprava: Praha – Havana-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.