Poloha

Elegantní hotel ležící v rozlehlé zahradě se nachází na jihovýchodním pobřeží Sardinie. Nejbližšími městy jsou asi 7km vzdálené letovisko Costa Rei a asi 10km vzdálené městečko Villasimius, kde naleznete restaurace, kavárny, cukrárny, obchody a veškeré další služby. Vnitrozemí nabízí nádherné lesy plné dubů, stoletých jalovců, oleandrů a myrty.
Jedinečná dovolená s programem all inclusive
  • 60kmletiště Cagliari
  • 300mpláž
  • 7kmCosta Rei

Popis hotelu

Hotel disponuje vstupní halou s recepcí a možností WiFi, butikem, restaurací, barem, možnost masáží a kosmetických kúr. Hostům hotelu je dále k dispozici bazén se soláriem, dětský bazén, dva tenisové kurty a fotbalové hřiště. Pro děti ve věku 4-12 let je zde připraven mini klub, pro starší děti ve věku 12-16 let pak junior klub. V hotelu probíhají animace zahrnující plážový volejbal, tenis, plavání, fotbal, šipky a lukostřelbu. Pro večerní zábavu je zde kabaret, piano bar a divadlo – všechny programy pouze v italštině. Lze zajistit pronájem kol, nafukovacích člunů, různé vodní sporty či projížďku na koni v centru cca 3km od hotelu. Písečná pláž se nachází 300m od centrální budovy a maximálně 500m od pokojů, jedná se o dlouhou pláž s jemným pískem chráněnou eukalypty a kaktusy.

Ubytování a Stravování

K dispozici je v hotelu 114 elegantně a prakticky zařízených pokojů, které jsou umístěny v přízemí a disponují teráskou s přístupem na nádvoří nebo pokoji v prvním patře, které disponují balkónem. Všechny pokoje jsou vybaveny telefonem, SAT TV, klimatizací, minibarem, trezorem, koupelnou se sprchovým koutem a vysoušečem vlasů. Díky své poloze žádný z pokojů v hotelu nemá výhled na moře. Stravování formou all inclusive zahrnuje plnou penzi formou bufetu včetně nápojů pouze v době oběda a večeře, nealkoholické nápoje z postmixu k dispozici po celý den. Kuchyně je zaměřena na regionální a národní speciality. V restauraci je vyhrazena zóna pro matky s dětmi s mikrovlnnou troubou, ohřívačem kojeneckých lahví a sterilizátorem. Je možné objednat si pouze pobyt s polopenzí včetně nápojů.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.