POLOHA

Příjemný a velice luxusní menší hotelový resort je situován 2 kilometry od oblíbeného městečka s typickou řeckou atmosférou Agios Nikolaos na výjimečně tichém místě s výhledem na zátoku Mirabello. Vzdálenost od mezinárodního letiště v Heraklionu je přibližně 65 km směrem na východ.
Vychutnejte si špičkové služby luxusního hotelu ležícího na soukromé pláži s výhledem na záliv Mirabello.
  • 60kmletiště Heraklion
  • 2,5kmAgios Nikolaos centrum
  • 9kmElounda

POPIS HOTELU

Hotel je vysoce hodnoceným členem skupiny "Small Luxury Hotels of the World". Soukromá písečná pláž oceněná Modrou vlajkou Evropské unie, rozsáhlé zahrady, absolutní soukromí a klidné okolí z hotelu činí jedno z nejatraktivnějších míst na Krétě. V areálu hotelu se nachází vyhlášené lázně Poseidon Spa a 2 bazény s mořskou vodou. Pro děti je k dispozici miniklub a dětský bazén. Pro sportovně založené klienty se nabízí široké spektrum vodních sportů i aktivit na souši. V hotelu naleznete také minimarket, butik a galerii vystavující díla mladých řeckých umělců.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Moderní dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře mají individuálně řízenou klimatizaci, mramorovou koupelnu, televizi se satelitním příjmem, připojení WIFI, minibar a balkon nebo terasu. Hotel rovněž nabízí ubytování v prostornějších suitech s jacuzzi nebo privátním bazénem. Součástí hotelového areálu je 5 restaurací servírujících delikatesy řecké, mezinárodní a asijské kuchyně a 3 bary s širokou nabídkou řeckých i mezinárodních nápojů.

Termíny a ceny

Ceny na sezónu 2016 jsou na vyžádání.
Transfer z letiště do hotelu a zpět: 5.350,-/auto.
Letecká přeprava: Praha – Iraklion-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000