Poloha

Velkorysá příroda darovala tomuto ostrovu lagunu s křišťálově průhlednou vodou nepopsatelné krásy, lemovanou řadou malých rajských ostrovů. Na jednom z těchto motu je letiště, na ostatních jsou luxusní hotely. Výjimku tvoří motu Toopua, na kterém je přes 100 metrů vysoký pahorek s velkými "zvonícími kameny", nazývanými "zvony boha Hiro". Jeden z nejluxusnějších resortů Bora Bora, který je součástí hotelové sítě Starwood, se nachází na privátním 44 akrovém ostrůvku Motu Ome v severní části laguny Bora Bora.
Vyhaslá sopka uprostřed jedné z nejhezčích lagun světa, to je Bora Bora - perla Tichomoří.
  • 15min letiště
  • 20min lodí Vesnice Vaitape

Popis resortu

Hotel a jeho služby jsou ztělesněním polynéského ráje. Do nabídky hotelových služeb patří tři restaurace s nádhernými výhledy do okolí, dva bary, které nabízejí lehká jídla a zákusky, Miri Miri Spa centrum patřící mezi nejlepší na ostrově, fitness, centrum s vodními sporty a prvotřídní servis, který uspokojí i ty nejnáročnější požadavky. Mezi jedinečné zážitky patří soukromý bazén, vzdálený cca 5 minut od hotelového resortu a nádherná pláž s bílým pískem obklopená překrásnou tropickou zahradou

Ubytování a stravování

Ubytovat se můžete v některé z 91 vil, většina z nich je umístěna nad vodou, které jsou komfortně a elegantně zařízeny a nabízí svým hostům klimatizaci, venkovní sprchu, DVD/CD přehrávač, plazmovou televizi se satelitním příjmem, mini bar, kávovar, wifi internet, trezor. Ubytování je zajištěno bez stravy s možností doobjednání snídaní, polopenze či plné penze.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Papeete - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.