poloha

Luxusní hotel se nachází v centru letoviska Protaras, od letiště v Larnace je hotel vzdálen přibližně 65km. Oblíbené středisko Protaras, které leží v jednom z východních cípů ostrova Kypr, je místem, které uspokojí návštěvníky všech generací. Patří totiž mezi ty nejnavštěvovanější na celém území. A není divu. Právě tady se totiž nachází ta nejlepší a nejkrásnější pláž, kterou bychom ve volném překladu mohli nazvat „Pláží pod fíkovníkem“. Název je sice poněkud zavádějící, neboť fíkovník byste tu hledali marně, nicméně ani to jí neubírá na zajímavosti a kráse.
Hotel u známé proslulé pláže "Fig Tree Bay".
  • 65km letiště Larnaca
  • 0m centrum Protaras
  • 0m pláž

popis hotelu

Hotel se skládá z několik menších budov ležících v nádherné zahradě přímo u dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Kousek od hotelu se nachází proslulá pláž Fig Tree Bay, patřící mezi nejoblíbenější v celé oblasti. Hostům je k dispozici 5 restaurací, některé s nádherným výhledem na moře, 5 bazénů, špičkové lázeňské centrum a bar. Milovníci sportu zajisté ocení plně vybavené fitness centrum, squashový a tenisový kurt a centrum vodních sportů včetně možnosti potápění.

Ubytování a stravování

Všechny elegantně zařízené pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem, který je doplněn nejnovějšími technologiemi k poslechu hudby. Dále se v pokojích nachází klimatizace, minibar, trezor, satelitní TV, WiFi, příslušenství na přípravu kávy a čaje a balkon nebo terasa. Ubytování je zajištěno s polopenzí s možností dokoupení plné penze.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha - Larnaca - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.