Poloha

Phuket patří mezi nejoblíbenější rekreační oblast v jihovýchodní Asii nabízející řadu možností sportovního i kulturního vyžití. V dnešní době je to luxusní lokalita s přepychovými hotely, nádhernými písečnými plážemi a turistickými službami na vysoké úrovni. Lze zde navštívit například oceánografické muzeum a skanzen s přehlídkou thajského tance i boxu přibližující thajskou kulturu. Mezi další zajímavosti patří motýlí zahrada a akvárium, chrámy a paláce i barvité trhy podtrhující místní kolorit.
Resort v blízkosti golfového hřiště.
  • 22kmletiště Phuket
  • 0mpláž
  • 5kmLaguna Phuket Golf Club

Popis hotelu

Rodinný a velice příjemný resort Sunwing se nachází na pláži Bangtao a nabízí celou řadu aktivit a zábavních programů pro všechny věkové kategorie. Resort je vzdálený pouze 30 minut od mezinárodního letiště Phuket a cca 10 minut jízdy od hotelu se nachází golfové hřiště Phuket Laguna Golf Club. Resort disponuje dvěma restauracemi. V restauraci La Tasca se podávají obědy a večeře thajské i mezinárodní kuchyně. Fino Restaurant & Grill je vyhlášená restaurace na pláži, kam můžete zajít na servírovanou večeři. Dopřát si můžete také relaxaci v lázních Royal Spa. Při masáži olejem ze směsi pečlivě vybraného thajského ovoce a květin si odpočinete jak na těle, tak na duši.

Ubytování a stravování

Ubytování je nabízeno v prostorných klimatizovaných studiích s výhledem do zahrady nebo na bazén. Pokoje jsou vybaveny kuchyňským koutem, balkonem nebo terasou. Dále resort nabízí rodinné suite se dvěma ložnicemi a dvěma koupelnami. Royal Pool Studio nabízí přímý vstup z terasy do sdíleného bazénu. Ubytování je zajišťováno se snídaní, za příplatek lze objednat polopenzi nebo plnou penzi.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha - Phuket - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.