Poloha

Hotel s hlavní terasovitou budovou obklopený rozsáhlými bazény, vysokými palmami a zelenou zahradou se nachází přímo u 300m dlouhé pláže s hrubým pískem. Z letiště vám cesta taxíkem bude trvat cca 40 minut. Středisko Belek je rájem golfistů, nachází se zde několik prvotřídních golfových hřišť, která lákají především náročnou klientelu. Nad oblastí se tyčí pohoří Taurus, která sahá do výšky 3000m, v blízkosti naleznete antické město Aspendos s velmi dobře zachovalým amfiteátrem z římské císařské doby, který se donedávna používal pro kulturní akce.
Luxusní ultra all inclusive hotel
  • 35kmletiště Antalya
  • 40kmcentrum Antalya
  • 5kmcentrum Belek

Popis hotelu

Hostům hotelu je k dispozici 12 restaurací a snack barů se širokou nabídku pokrmů, nalezete zde tureckou, orientální, mexickou, italskou, rybí kuchyni, steak house a vše ostatní na co si vzpomenete. Nachází se zde také 10 tématických barů s rozmanitým výběrem alkoholických a nealkoholických nápojů, včetně diskotéky, baru pro teenagery či vitamínového baru. Lázně „La Calisse Spa“ o rozloze 4500m² jsou vybaveny masážními místnostmi, tureckými lázněmi, saunou, párou, vitamin barem, 2 bazény a fitness centrem. Můžete si zde vychutnat například Balijské a Thajské masáže, různé druhy aromaterapie, kosmetické procedury či thajskou nebo čínskou masáž nohou. Hotel nabízí množství rozmanitých aktivit, jak sportovních, mezi které patří tenis, golf, squash, fotbal tak animačních, jako jsou například jóga, taneční lekce, vodní gymnastika, hodiny pilates. V hotelu se též nachází obchodní arkáda, konferenční místnosti, kadeřnictví, aquapark a dětské kluby.

Ubytování a stravování

Resort disponuje několika kategoriemi ubytovacích jednotek, nacházejí se zde klasické pokoje, apartmá se vstupem do bazénu či samostatně stojící vilky s vlastním bazénem. Všechny ubytovací jednotky jsou vybaveny klimatizací, balkonem, minibarem, příslušenstvím na přípravu kávy a čaje, trezorem, SAT TV, telefonem a připojením k internetu. Bohatá nabídka programu ultra all inclusve uspokojí i tu nejnáročnější klientelu.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha –  Antalya -  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU CQS 2109/2018