Ubytování a stravování

Souostroví Fidži ležící v jihozápadní části Tichého oceánu v Melanésii, severně od Nového Zélandu, se skládá z 332 ostrovů, z nichž velké ostrovy jsou původu sopečného, malé naopak korálového. Dovolená plná pohody a relaxace, ale také vzrušení, to je to, co Vám toto kouzelné souostroví nabídne.
Resort pouze pro dospělou klientelu.
  • 30km letiště

Ubytování a stravování

Tento špičkový exotický resort leží sice na druhém konci světa, ale díky příznivému leteckému spojení (z Prahy pouze 1 přestup v Jihokorejském Soulu) je doprava na Fidži pohodlnější než by se na první pohled zdálo. Tadrai Resort se nachází pouhých 30 km od mezinárodního letiště Nadi, což je asi 15 minut cesty malým vrtulníkem nebo 50 minut lodí. Tento nový resort si již za svoji krátkou dobu působnosti získal renomé ideálního romantického místa v oblasti. Plně vybavené lázně Alfresco Spa zaručují kompletní uvolnění a dokonalý odpočinek nejen Vašemu tělu ale i duši. Nejen romantika, ale i vyhlášená restaurace „The Rock“ Restaurant & Bar s možností navržení vlastního menu dle Vašich představ, přispějí k nezapomenutelnému pobytu v tomto resortu.

Ubytování a stravování

Elegantní resort je malý a zaručuje unikátní soukromí, disponuje pouhými 5 luxusně a moderně vybavenými vilkami (o velikosti 100 m2), které byly navrženy předními designerskými špičkami. Každá z nich má vlastní hluboký bazén s panoramatickým výhledem na oceán a klienti mohou mimo jiné využít např. bezplatného zapůjčení iPads s připojením WiFi po dobu pobytu. Stravování formou neomezeného all inclusive (zahrnující i konzumaci šampaňského a dovozového alkoholu) Vám připraví nejeden gastronomický zážitek.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět na vyžádání
Letecká přeprava: Praha - Nadi - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.