poloha

Resort, nacházející se na východním pobřeží malajského poloostrova, je vzdálen přibližně 1 hodinu a 30 minut jízdy od letiště Kuala Terengganu, na které se přilétá z mezinárodního letiště v Kuala Lumpur. Kombinovaný transfer z mezinárodního letiště Kuala Lumpur zahrnuje vnitrostátní přelet (přibližně 40 minut) + pozemní transfer (přibližně 1 hodinu 15 minut). Další možností je přílet na letiště ze Singapuru do Kuala Terengganu (přibližně 1 hodinu 20 minut) a dále pak vozem do resortu (1 hodinu 15 minut).
Hotel z řetězce Small Leading Hotels.

popis hotelu

Krásný 5* resort, z hotelového řetězce Small Leading Hotels svým hostům nabízí stravování ve 3 restauracích, a to Di Atas Sungei, Teratai Terrace a Neleyan. Ke sportovnímu vyžití a zábavě slouží 2 bazény, 2 tenisové kurty, obchůdek se suvenýry, knihovna a spa centrum, které nabízí velký výběr masáží či různých kosmetických procedur. Relaxaci na pláži můžete kombinovat s aktivním odpočinkem v podobně potápění, šnorchlování, kurzu vaření nebo se zúčastnit některého výletu do místního pralesa, na vodopády s piknikem, na trhy s místními výrobky nebo na dobrodružnou plavbou po řece Maryny. Tyto výlety organizuje přímo hotel, a to za minimální poplatek.

ubytování a stravování

Hotel má k dispozici 99 luxusně zařízených pokojů s klimatizací, které svým vybavením uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Pokoje Anjung standard a suite mají vlastní zahradu s venkovní koupelí. Serambi a Bumbung pokoje jsou s výhledem na moře či do zahrady. Pobyt v hotelu je zajištěn včetně snídaně s možností dokoupení polopenze nebo plné penze.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět na vyžádání
Letecká přeprava: Praha - Kuala Terenggam - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.