poloha

Na severní straně ostrova, osamocen na pláži z bělostného písku, leží resort Tanjung Rhu. Uprostřed rozlehlého pozemku s unikátním ekosystémem, vápencové útesy a jeskyně, pláže, rozmanitá flóra a fauna, Langawi je zkrátka rájem pro milovníky přírody. Souostroví Langkawi se nachází na západní straně Malajsie, kde pouze 4 ostrovy jsou osídlené. Hlavní ostrov měří napříč 25km a pláže jsou na všech stranách. Před tektonickými poruchami je chráněn nedalekou Sumatrou. Na nejvyšší horu je možné se dostat lanovkou. Orientální vesnice s bezcelními nákupy a golfové hřiště zpříjemňují pobyt. Vynikající je možnost výletu na Pulau Payar s plošinou pro potápění přímo na korálovém útesu. Ostrov má vlastní letiště.
Ráj pro milovníky přírody.

popis hotelu

Mezi služby hotelu patří aromaterapické masáže - směs thajských a malajských principů a ayurvedy, plavba mezi mangrovy nebo na moři na katamaránu. Dále je hostům k dispozici fitness, sauna, tenisové kurty a rozlehlý bazén. Nedaleké golfové hřiště Datai má jedinečnou polohu u deštného pralesa.

ubytování a stravování

Ubytování je rozděleno do několika typů suite. Prostorné suite jsou vybaveny podlahou z tropického dřeva, francouzskými okny s vyhlídkou do tropické zahrady, k bazénu nebo na moře, LCD TV, Blue Ray přehrávačem, minibarem, příslušenstvím na přípravu kávy a čaje, WiFi, telefonem, trezorem a samozřejmostí je klimatizace. Stravování je zajištěno ve 4 restauracích včetně barbecue pod hvězdami na pláži, odpolední čaje si mohou hosté vychutnat v čítárně a chlazené nápoje ve 2 barech. Hotel nabízí svým hostům pobyt s programem all inclusive.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Langkawi-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.