Poloha

V lázních TAUERN SPA Zell am See - Kaprun se snoubí pohodlí s gastronomií čtyřhvězdičkového hotelu kategorie superior s blahodárnými a inovativními lázeňskými a léčebnými postupy. Svojí polohou na úpatí nejvyššího pohoří oblasti Salcburska spojuje jedinečným způsobem oddych a uvolnění s osvěžující silou Alp.
„Resort nabízející všechny možnosti“

Popis hotelu

V lázních TAUERN SPA nenajdete jen vodu. Čeká tady vodní svět, který vyzývá ke sportovní aktivitě i odpočinku. Voda se zde představuje ve všech svých báječných aspektech: příjemně teplá, osvěžující a chladivá, vířivá a masírující, zábavná či blahodárně obohacená solí. Ponořte se. Ožijte. V různých vnitřních i venkovních bazénech a relaxujte v rozsáhlých odpočinkových zónách. Užívejte si nerušeného odpočinku a klidu daleko od hektického všedního dne. V této příjemně teplé odpočinkové zóně se budete cítit prostě báječně. Zažijete ráj pro tělo i duši. Postarají se o to finská sauna, sauna s pecí, bylinné koupele, biosauna, sole laconium, aromatická parní lázeň, velké odpočinkové zóny a venkovní sauny. Pro hosty nenudisty nabízí lázně TAUERN SPA navíc textilní sauny kde je vstup v plavkách.

Ubytování a stravování

Všechny pokoje a apartmány jsou velmi prostorné a navržené pro relaxaci a odpočinek. Teplé barvy, vysoce kvalitní materiály, pohodlný nábytek a elegantní dekor tvoří vzrušující kontrast k dech beroucímu a mimořádnému panoramatu, které je přístupné z balkonu pokoje. Vydejte se s šéfkuchařem a jeho týmem na kulinářskou cestu světem skvělých chutí. Nemusíte dělat nic, jen se posaďte a užívejte si. Ráno, v poledne a večer. Se skleničkou vína z hotelové vinotéky či s koktejlem u elegantního hotelového baru zažijete přesně ty okamžiky, jež čekáte.

Termíny a ceny

Na místě se hradí pobytová taxa ve výši 1,15 EUR/osoba/noc


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.