POLOHA

Thalassa Beach Resort se nachází přímo na písčité pláži s jemným bílým pískem Agia Marina, pouhých 10 km od centra oblíbeného turistického centra města Chania a 30 km od letiště. 1 km od hotelu začíná oblíbené letovisko Platanias s nabídkou místních taveren, restaurací, barů i obchodů.
Prožijte bezstarostnou dovolenou v hotelu pouze pro dospělé!
  • 30kmletiště Chania
  • 10kmChania centrum
  • 40kmSamaria soutěska

POPIS HOTELU

Luxusní hotel ADULTS ONLY poskytuje svým hostům příjemnou a poklidnou atmosféru v kombinaci s vynikajícími službami. Ve volném čase je možné využít lekcí pilates a jógy na pláži, aqua aerobiku, tanečních hodin či relaxovat ve vířivce nebo při některé z nabízených masáží luxusního lázeňského centra Thalassa Spa. Součástí hotelových lázní je i vnitřní bazén, jacuzzi a sauna. Slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži jsou k využití zdarma. Hotel pravidelně pořádá tématické večery. Ubytování je možné pouze pro klienty starší 16 let.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Hotel nabízí ubytování v elegantních klimatizovaných pokojích s okny od podlahy ke stropu a krásným výhledem na moře a ostrov Theodoroú, do zahrady nebo do vnitrozemí. Pokoje jsou zařízené moderním nábytkem, satelitní televizí, mini lednicí, luxusní koupelnou s vanou, trezorem a mají dostupné WIFI připojení. Stravování je poskytováno formou snídaně nebo servírované polopenze – čtyřchodové menu s výběrem ze 3 hlavních jídel včetně vegetariánského. Hlavní restaurace nabízí speciality středomořské a mezinárodní kuchyně formou `a la carte, hotelovým hostům slouží k lehkému občerstvení rovněž snack bar a řecká taverna na pláži. Na požádání je možné zajistit oběd či romantickou večeři přímo na pláži.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000