Poloha

Hotel se nachází severním pobřeží malajském ostrově Langkwai, v jedné z nejkrásnějších světových zátok Datai . Hotel je realtivně osamocen, je vhodný pro milovníky klidu a romantiky. K jedné z mnoha atrakcí ostrova Langkawi, které byste rozhodně neměli vynechat, patří Langkawi Cable Car necelých 20km od hotelu, tato lanovka vede na místní kopec Gunung Mat Cincang tyčící se do výšky 700 metrů nad mořem. Z vrcholu se naskýtá nádherný výhled na celý ostrov i sousední Thajsko. Pokud máte rádi dobrodružství, projděte se po vysokém mostě „Sky Bridge“.
poznejte resort na jedné z TOP TEN nejkrásnějších pláží dle National Geographic
  • 27kmletiště
  • 0mpláž
  • 45kmměsto Langkawi
  • 1,9kmgolf

Popis hotelu

Špičkový resort z mezinárodní hotelové sítě Starwood nabízí ubytování ve 178ni pokojích, navržených v tradičním malajském stylu. Pokoje jsou rozděleny do 5ti kategorií včetně suite. Hotel má k dispozici špičkové lázně a welness - V Integrated Wellness – inspirované metaforou „stromu života“. K vodním radovánkám slouží 1,5 kilometrů dlouhá pláž s možností windsurfingu, vypůjčení kajaku či šnorchlování. Milovníci golfu jistě ocení blízkost 18ti jamkové hřiště The Golf Club Datai Bay s krásným výhledem na tropickou přírodu.

Ubytování a Stravování

Prostorné pokoje o obytné ploše 43m2 jsou elegantně a komfortně zařízené , pokoje jsou vybaveny klimatizací, LCD televizí se satelitním příjmem, DVD přehrávačem, mini barem, trezorem, varnou konvicí pro přípravu kávy či čaje, wi-fi připojením na internet a telefonem. Gurmáni mohou vybírat z 6ti restaurací a barů, The Restaurant – servíruje mezinárodní kuchyni, podávají se zde snídaně a večeře,The Japanese Restaurant – restaurace s japonskou kuchyní,podávají se zde pouze večeře. Milovníci mořských specialit (pouze večeře) zavítají do Jala Restaurant. V průběhu dne můžete některé speciality mezinárodní a malajské kuchyně ochutnat také v plážové restauraci - Tepian laut. Na drink, koktejly nebo kávu můžete posedět v Jentayu Lounge nebo celodenním Beach Baru.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: Na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Langkawi-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.