POLOHA

Moderní lázeňský hotel se nachází na břehu řeky Dunaj s výhledem na známý lázeňský „Margaretin ostrov“, centrum města se nachází cca 5 km od hotelu.
  • 22kmBudapešť letiště
  • 5kmBudapešť centrum
  • 3kmMuzeum Aquincum

POPIS HOTELU

K vybavení hotelu patří restaurace, 2 bary, několik konferenčních místností (největší s kapacitou 320 osob), obchod se suvenýry, butik, kosmetický a kadeřnický salon, podzemní garáže. Hotel je známý především pro své „Aphrodite Spa a Wellness centrum“, které využívá termálních pramenů z nedalekého Margaretina ostrova. V lázních se nachází bazén, 2 termální bazény, fitness centrum, finská sauna, pára, vířivka, aromaterapie, hydroterapie, elektrostimulace a nabízí široký výběr z různých druhů masáží a zábalů.

UBYTOVÁNÍ

Hotelovým hostům je k dispozici 310 pokojů včetně 8 suite a 34 pokojů executive. Všechny pokoje jsou klimatizované a moderně vybavené, mají možnost připojení k internetu, trezor, satelitní TV, minibar, plně vybavenou koupelnu a příslušenství na přípravu kávy a čaje. Ubytování je zajišťováno se snídaní, případně je možné doobjednat polopenzi.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Budapešť - Praha. Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.