Poloha

Luxusní resort se nachází v letovisku Koggala, což je nejjižněji položené letovisko na ostrově, ležící mezi městy Galle a Hikkaduwa. Známější Galle je vzdáleno necelých 16km a díky atraktivitě historických památek je častým výletním cílem turistů. Koggala je poklidné středisko vyhledávané zejména vyznavači relaxační dovolené. V blízkosti letoviska se nachází malebná laguna, která je rájem pro ornitology a milovníky klidných procházek. Za zdmi resortu najdete krásné zelené zahrady s palmami a bazénem odkud se skýtá nádherný výhled na vody Indického oceánu.
architektonický klenot Srí Lanky
  • 164kmletiště
  • 0mpláž
  • 16kmGalle

Popis hotelu

Během pobytu můžete relaxovat v hotelových lázních, vyzkoušet jógu, meditace, či tradiční ajurvédskou terapii. Speciality místní i mezinárodní kuchyně pro vás připraví prvotřídní restaurace a vy budete moci obdivovat zdejší kulinářské umění. Vychutnejte si sklenku kvalitního vína v prostorách vinného sklepa nebo ochutnejte netradiční osvěžující koktejl v plážovém baru a pod hvězdným nebem. Pro klienty, kteří preferují rychlé a pohodlné cestování lze zajistit transfer z letiště do hotelu helikoptérou, která přistane u malebného jezera Koggala. Resort The Fortress vás uchvátí nejen svým designem, díky němuž patří k nejzajímavějším na celém ostrově, ale zejména prvotřídními službami a Vaše dovolená zde se stane neopakovatelným zážitkem.

Ubytování a stravování

Hosté si mohou vybrat ubytování v šesti kategoriích pokojů. Všechny jsou komfortně vybaveny luxusními king size postelemi (s povlečením z egyptské bavlny), špičkovým zvukovým a DVD systémem, satelitní plazmovou TV, klimatizací, vysoušečem vlasů, soukromým barem, trezorem, telefonem, příslušenstvím na přípravu kávy a čaje, balkónem nebo venkovní terasou. Pobyt v hotelu je zajištěn s polopenzí.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Colombo-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.