Poloha

Hotel se nachází na pozoruhodném ostrově Rhodos, na klidném místě, přímo na nekonečné pláži. Hotel Ixian Grand je ideální volbou pro všechny, kdo chtějí kombinovat bezkonkurenční výhledy na Egejský blankyt spolu s chladným větříkem západního pobřeží ostrova. Ixia je středisko s mnoha kavárnami, tavernami a obchůdky je typickým řeckým letoviskem, které má všechny předpoklady pro strávení dnů plných pohody. Je jedním z nejvyhledávanějších míst severozápadního pobřeží ostrova.
Oddělená recepce pro klienty části Suite.
  • 7km letiště
  • 6km město Rhodos
  • 850m centrum Ixian

Popis hotelu

Hotel nabízí perfektní základnu pro prozkoumání nespočetných krás ostrova počínajících od nedalekého Filerimos Hill až po středověké město Rhodos. Klienti hotelu mají na výběr ze 4 restaurací: hlavní restaurace, řecká restaurace a la catte (u bazénu), A la zonia - určená jen pro hosty ubytované ve suitách a gurmánská restaurace DeGu7, který prezentuje menu o 7 chodech ze 7 Středomořských zemí, samozřejmě doprovázané různými druhy vín.

Ubytování a stravování

Hotel má k dispozici 280 pokojů, z nich 69 jsou luxusní Ixian Grand Suites a Maisonettes s privátním nebo společným bazénem (8 těchto suites jsou přímo s výhledem na moře) .Klientům ze suites hotel nabízí exclusivní služby jako je výběr polštářů nebo privátní recepce. Ubytování je zajištěno s polopenzí.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000