Poloha

Hotel leží přímo u dlouhé pláže s jemným pískem Jumeirah Beach, kde se nacházejí nejluxusnější hotely v Emirátech a vodní park pro děti i dospělé Wild Wadi. Letiště je vzdáleno 27km a centrum Dubaje zhruba 16km. Dubai je druhým největším emirátem a zároveň obchodním a turistickým centrem středního východu. Je to rychle se rozvíjející místo s moderní architekturou, širokými dálnicemi a zelenými parky.
Hotel nacházející se na slavné Jumeirah pláži.
  • 27kmletiště Dubaj
  • 12kmgolf
  • 16kmcentrum Dubaje

Popis hotelu

Hotel, který byl otevřen v roce 1997 nechala postavit společnost Jumeirah Group, která provozuje řetězec luxusních hotelů, mimo jiné i Hotel Burj Al Arab, který se nachází naproti. Hostům je k dispozici celkem 18 restaurací, kavárny, noční bary, anglická hospoda a beach bar. Ke sportovnímu vyžití a relaxaci slouží 3 velké bazény v pečlivě udržované zahradě, tenis, squash, fitness, aerobic, v blízkosti golfové hřiště, potápění, lázeňské centrum s vířivkou, saunou, párou a masážemi. Vodní park Wild Wadi se nachází v těsné blízkosti hotelu.

Ubytování a stravování

Ubytování je rozděleno do několika kategorií, včetně ubytování v 1 ložnicových nebo 2 ložnicových vilách Beit Al Bahar. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a vanou a vysoušečem vlasů, trezorem, HD LCD TV, WiFi, příslušenstvím na přípravu kávy a čaje, minibarem. Na požádání je možné zajistit postýlku pro dítě do 2 let. Ubytování je zajištěno se snídaní s možností příplatku za polopenzi.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000