Poloha

Hotel leží přímo u dlouhé pláže s jemným pískem Jumeirah Beach, kde se nacházejí nejluxusnější hotely v Emirátech a vodní park pro děti i dospělé Wild Wadi, který je k dispozici zdarma pro hosty hotelu. Letiště je vzdáleno 27 km a centrum Dubaje je vzdálené zhruba 16 km. Dubai je druhým největším emirátem a zároveň obchodním a turistickým centrem Středního Východu. Je to rychle se rozvíjející místo s moderní architekturou, širokými dálnicemi a zelenými parky.
Hotel nacházející se na slavné Jumeirah pláži.
  • 27kmletiště Dubaj
  • 12kmgolf
  • 16kmcentrum Dubaje

Popis hotelu

Hotel, který byl otevřen v roce 1997, nechala postavit společnost Jumeirah Group, jenž provozuje řetězec luxusních hotelů, mimo jiné i hotel Burj Al Arab. V roce 2018 prošel hotel rekonstrukcí. Hostům je k dispozici celkem 13 restaurací, kavárny, noční bary, anglická hospoda a beach bar. Ke sportovnímu vyžití a relaxaci slouží 5 bazénů v pečlivě udržované zahradě, tenis, squash, fitness, aerobic, v blízkosti golfové hřiště, potápění, lázeňské centrum s vířivkou, saunou, párou a masážemi. Vodní park Wild Wadi se nachází v těsné blízkosti hotelu.

Ubytování a stravování

Hotel nabízí celkem 599 zrekonstruovaných pokojů. Ubytování je rozděleno do několika kategorií, včetně ubytování v 1 ložnicových nebo 2 ložnicových vilách Beit Al Bahar. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a vanou a vysoušečem vlasů, trezorem, HD LCD TV, WiFi, příslušenstvím na přípravu kávy a čaje, minibarem. Na požádání je možné zajistit postýlku pro dítě do 2 let. Ubytování je zajištěno se snídaní s možností příplatku za polopenzi.

Ocean Deluxe

Pokoj s rozlohou 50 m2 nabízí nerušené výhledy na moře. Součástí prostorné ložnice je postel velikosti King, šatna a posezení u francouzského okna. Koupelna je vybavena vanou i dešťovou sprchou. Samozřejmostí je vybavení všech pokojů klimatizací, televizí, minibarem a kávovarem. WiFi je dostupná zdarma. Maximální kapacita pokoje jsou 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 3 dospělé osoby.

One Bedroom Ocean Suite

Toto apartmá s rozlohou 128 m² nabízí díky svému umístění výhled na moře Perského zálivu a na proslulý hotel Burj al Arab. Relaxovat mohou hosté na venkovní soukromé terase, která je vybavena lehátky a posezením. Pro komfort hostů je ložnice vybavena postelí velikosti King a koupelna vanou i dešťovou sprchou. Maximální kapacita pokoje jsou 2 dospělé osoby 2 děti nebo pouze 3 dospělé osoby.

Termíny a ceny

Ubytování zajišťujeme ve všech typech pokojů resortu. Níže ceník pro vybrané pokoje na sezonu 2019 - 2020.
Ceny ostatních typů pokojů na vyžádání.

 Typ pokoje 14.1.-7.2.2020  8.2.-3.4.2020 
 Ocean Deluxe  8.720,- Kč  11.760,- Kč
 One Bedroom Ocean Suite  16.500,- Kč  21.820,- Kč
*Cena za osobu/noc včetně polopenze při obsazení pokoje 2 osobami.

Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.