Poloha

Záliv Turtle Bay ve kterém se hotel nachází, leží v severozápadní oblasti ostrova Mauricius, je prvním národním mořským parkem na ostrově Mauricius. Své jméno získal podle velkého množství želv, které zde hledají své útočiště. K návštěvě vybízí blízkost hlavního města Port Luis, milovníci přírody jistě ocení u tohoto hotelu možnost návštěvy nedaleké (10km) botatické zahrady – Pamplemousses, která je nestarší botanickou zahradou v oblasti indického oceánu, obdivovat zde můžeme kromě velké sbírky exotických rostlin také největší lákadlo, kterým jsou obrovské vodní lilie Victoria Amazonica.
hledáte-li maximální soukromí a špičkový servis, pak jste na správné adrese
  • 64kmletiště
  • 0mpláž
  • 16km
  • 35kmgolf

Popis hotelu

Hotel z řetezce The Small Leading Hotels of the World nabízí ubytování pouze v 72 jednotkách – vilkách. Dostatek komfortu je garantován již u těch nejmenších vilek – Luxury pavilion (cca 69m2), v nabídce jsou také vilky s privátní zahradou, s privátním bazénem. Rodiny s dětmy uvítají možnost volby na prostorné dvouložnicové vilky s bazenkem – two bedroom luxury villa with private pool,.Poloha hotelu na severozápadním pobřeží v Turtle Bay poskytuje relax za přijatelných teplotních podmínek i v období zdejší „zimní“ sezony, tedy květen-říjen.

Ubytování a stravování

Interiéry vilek jsou elegantně vybaveny a sladěny v krémových tonech přírodních materiálů a můžeme zde najít nejen prvky mauricijské,ale i africké kultury.Hlavní restaurace se střechou z palmového dřeva určitě potěší každého návštěvníka svým panoramatickým výhledem na Indický oceán. Stalo se již milou tradicí (a nutno říci, že velmi oblíbenou mezi klienty)tohoto hotelu, že šéfkuchař v průběhu večeře prochází mezi hosty a zdvořilostně konverzuje a „sbírá“ komplimenty za prvotřídní pestré menu, které uspokojí i nejnáročnějšího gurmána.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Mauricius - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000