Poloha

Záliv Turtle Bay, ve kterém se hotel nachází, leží v severozápadní oblasti ostrova Mauricius. Tento záliv byl prvním národním mořským parkem na ostrově Mauricius. Své jméno získal podle velkého množství želv, které zde hledají své útočiště. K návštěvě vybízí blízkost hlavního města Port Luis. Milovníci přírody jistě ocení u tohoto hotelu možnost návštěvy nedaleké (10 km) botatické zahrady – Pamplemousses, která je nestarší botanickou zahradou v oblasti indického oceánu. Obdivovat zde můžeme kromě velké sbírky exotických rostlin také největší lákadlo, kterým jsou obrovské vodní lilie Victoria Amazonica. Poloha hotelu na severozápadním pobřeží v Turtle Bay poskytuje relax za přijatelných teplotních podmínek i v období zdejší „zimní“ sezony, tedy květen-říjen.
Hledáte-li maximální soukromí a špičkový servis, pak jste na správné adrese
  • 64kmletiště
  • 0mpláž
  • 16km
  • 35kmgolf

Popis hotelu

Hotel z řetezce The Small Leading Hotels of the World nabízí ubytování pouze v 72 jednotkách – vilkách. Dostatek komfortu je garantován již u těch nejmenších vilek – Luxury pavilion (cca 69 m2), v nabídce jsou také vilky s privátní zahradou a s privátním bazénem. Rodiny s dětmi uvítají možnost volby prostorné 2 ložnicové vilky s bazénkem.

Ubytování a stravování

Interiéry vilek jsou elegantně vybaveny a sladěny v krémových tonech přírodních materiálů a můžeme zde najít nejen prvky mauricijské,ale i africké kultury.Hlavní restaurace se střechou z palmového dřeva určitě potěší každého návštěvníka svým panoramatickým výhledem na Indický oceán. Stalo se již milou tradicí (a nutno říci, že velmi oblíbenou mezi klienty)tohoto hotelu, že šéfkuchař v průběhu večeře prochází mezi hosty a zdvořilostně konverzuje a „sbírá“ komplimenty za prvotřídní pestré menu, které uspokojí i nejnáročnějšího gurmána. Základní cena ubytování zahrnuje snídani. Pobyt je možné zajistit včetně polopenze. Celkem 4 restaurace se postarají o spokojenost hostů.

Luxury Pavilion

Tyto pokoje navržené v přírodním stylu mají vysoké stropy a velká okna zaručující dostatek denního světla. Jejich součástí je ložnice s manželskou postelí a pohodlný obývací prostor se vstupem na soukromou terasu s lehátky, posezením a nádherným výhledem na Indický oceán. Celková rozloha pokoje je 70 m2.

Luxury Villa with Private Pool

Luxusní vila s doškovou střechou má rozlohou 325 m2 a je umístěna v soukromé zahradě. Její součástí je privátní bazén a venkovní posezení v zahradním altánu. Ložnice je spojená s obývacím pokoje, samostatná koupelna je vybavená vanou a samostatnou sprchou. Interiér vily je laděn do přírodních materiálů.

Termíny a ceny

Ubytování zajišťujeme ve všech typech pokojů resortu. Níže ceník pro vybrané pokoje na sezónu 2019.
Ceny ostatních typů pokojů na vyžádání.

   1.5. - 5.10.2019  6.10. - 30.11.2019 1.12. - 25.12.2019
Luxury Pavilion

 11.730,- Kč  17.200,- Kč  15.010,- Kč
Luxury Villa with Private Pool  22.200,- Kč  30.960,- Kč  29.400,- Kč
* Cena za osobu/noc včetně snídaně při obsazení pokoje 2 osobami.


Transfer z letiště do hotelu a zpět na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Mauricius - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.

 

Stravování za příplatek

 Za příplatek je možné zajistit pobyt včetně polopenze.

   cena na osobu/noc
 polopenze  2.470,- Kč


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.