poloha

Hotel je vzdálen přibližně 50 minut jízdy od letiště Mataram, které se nachází na severozápadě ostrova Lombok. Lombok je vzdálený od známějšího Bali pouze 25–30 minut letu. Rozlohou je o něco menší než Bali, ale rozhodně také stojí za návštěvu (možná kombinace s Bali). Lombok vyhledávají zejména ti, kterým připadá ostrov Bali již přeci jen přeplněný turisty, je oázou klidu a pohody. Severozápadně od Lomboku se nachází malé souostroví kouzelných ostrůvků Gili islands, které Jsou pověstné nedotčeností přírodních krás, azurovou vodou, nádhernými bílými plážemi a skvělými možnostmi pro potápění a šnorchlování. Letecké spojení ostrova Lombok je několikrát za den jak z Jakarty, tak ze sousedního Bali. Z Bali je možné přicestovat rovněž lodí (plavba trvá přibližně 2-3 hodiny).
50 samostatných vilek, které nabízejí jedinečné soukromí.
  • 64kmletiště Mataram
  • 0mpláž

popis hotelu

Ke sportovnímu vyžití patří windsurfing, tenis, fitness centrum, možnost šnorchlování, potápění nebo jízda na kolech či kajaku. Nejznámější lahůdky a delikatesy, místní asijské i mezinárodní kuchyně, jsou servírovány ve 3 restauracích s úžasných výhledem na moře. O dětské menu je možné požádat v Sunbird cafe. Západ slunce si nejvíce vychutnáte s drinkem v ruce z místního open air Tokek baru. Samozřejmostí špičkového hotelu je spa centrum s širokou škálou lázeňských procedur a masáží.

ubytování a stravování

V tropické zahradě se nachází 50 samostatných vilek, které nabízejí jedinečné soukromí. Prostorné vily jsou rozděleny do 5 kategorií, s výhledem na moře nebo do zahrady. Ke standardnímu vybavení patří individuální klimatizace, minibar, trezor, LCD TV s USB portem, WiFi, DVD a CD přehrávač, 2 telefony a koupelna s luxusními doplňky. K dispozici je také 24 hodinová pokojová služba. Ubytování je základně nabízeno bez stravy s možností dokoupení snídaní, polopenze i plné penze.

Termíny a ceny

Příplatek za snídani: 1200 Kč/osoba/den
Příplatek za oběd: 1790 Kč/osoba/den
Příplatek za večeři: 2590 Kč/osoba/den
Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha –  Mataram  - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.