Poloha

Moderní a luxusní hotelový komplex se nachází přímo na pobřeží Rudého moře u dlouhé krásné písečné pláže cca 30 minut jízdy od centra Hurghady. Mezinárodní letiště leží cca 25 minut jízdy autem od hotelu. Centrum Sahl Hasheesh je vzdáleno cca 10 minut jízdy autem.
Poklidná dovolená.
  • 25minletiště Hurghada
  • 0mpláž
  • 10minměsto Sahl Hasheesh

Popis hotelu

Celý areál je vystavěn v tradičním arabském stylu. Hotelovým hostům je k dispozici recepce, lobby s barem, několik restaurací, plážový bar, bar u bazénu, fitness centrum, certifikované potápěčské centrum, tenisové kurty, lázeňské centrum s nabídkou thajských masáží a dalších procedur, plavecký areál pro děti a dospělé.

Ubytování a stravování

Hotel nabízí ubytování ve suitách čtyř kategorií – Royal Suite, Grand Suite s privátním bazénem, Superior Deluxe Suite a Deluxe Suite. Suite jsou rozprostřeny v malých shlucích na terasách, takže tím je umožněn ničím nerušený výhled na rozlehlou zahradu o 48 akrech či Rudé moře. Všechny suite jsou vkusně zařízené v neutrálních tónech, mají oddělenou ložnici a mramorové koupelny, dále jsou vybaveny telefonem, TV se satelitním příjmem, trezorem, DVD/CD přehrávačem, Wifi připojením, minibarem, klimatizací, kávovarem. Hotel nabízí stravování formou polopenze.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Hurghada-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.