Poloha

Zanzibar - směs arabské, africké a evropské kultury, 85 km dlouhý a 30 km široký ostrov leží na jižní polokouli jen 6 stupňů pod rovníkem asi 40 kilometrů od břehů východní Afriky. Je tvořen hlavním ostrovem s téměř neznámým jménem Unguja, hornatým ostrovem Pemba, odkud pochází africký čarodějnický kult, a dalšími asi 50 ostrůvky. Metropoli ostrova tvoří proslulé kamenné město, jehož křivolaké uličky jsou nyní pod ochranou UNESCO.
The Palms je oázou pro náročné cestovatele starší 16ti let.
  • 60min letiště Orly
  • 0m pláž

Popis hotelu

The Palm je útočištěm pro ty, kteří hledají naprostý klid a soukromí. Tento boutique hotel se nachází na jihovýchodním pobřeží na vyhlášené pláži Bwejuu. Fúze kultur na Zanzibaru má za následek jedinečnou kuchyni, která mísí exotické koření, ovoce a chutě ostrova. Místní kuchaři Vám připraví opravdu gurmánské zážitky. V nabídce hotelu jsou též The Sanctuary Spa, kde si v krásném prostředí vychutnáte také celou řadu procedur a terapií. Mezinárodní tým profesionálních terapeutů nabízí širokou škálu specializovaných  masážních technik. Využít můžete také řady vodních sportů, potápění a bazénu.

Ubytování a stravování

Areál tvoří 6 vilek o rozměrech 130 m2. Každá z vilek nabízí luxusní komfort. Jsou vybaveny trezorem, mini barem, DVD přehrávačem, satelitní televizí, telefonem, klimatizací, zařízením pro přípravu kávy či čaje a venkovním bazénkem. Stravování je formou all inclusive.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Zanzibar - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.