Poloha

Mauritius bezesporu patří k prestižním destinacím a je určen všem, kdo od dovolené očekávají víc než jen nádherné pláže a průzračné vody oceánu. Severozápadní část ostrova je turisty velmi oblíbená a vyhledávaná. Vyznačuje se krásnými bělostnými plážemi a blankytným mořem. Na severozápadě ostrova Mauritius se rozkládá překrásný záliv Baie de L´Arsenal, známější spíše pod názvem Baie aux Tortues, tedy Želví záliv. Jeho součástí je i Balaclava, která je považována za jedno z nejhezčích míst na ostrově. Jde o oblíbenou a turisticky atraktivní oblast, zaručující příjemně strávenou dovolenou v tropickém ráji. Hotel The Ravenala Attitude je situován na severozápadním pobřeží ostrova Mauritius, u krásné pláže v oblasti Balaclava - příjemně schovaný mezi mořem a romantickou řekou Citron, uprostřed svěží, exotické zahrady, s majestátním pohořím v pozadí. Transfer z letiště trvá cca 1 hodinu a hlavní město Port-Louis je vzdáleno cca 15 km.
autentická mauricijská atmosféra
  • 60kmletiště
  • 0mpláž
  • 13kmPort Luis
  • 38kmTamarina Golf Estate

Popis resortu

The Ravenala Attitude (ex. La Plantation hotel) je zcela zrenovovaný hotel a je zároveň první „All Suite“ hotel na Mauritiu. Mix koloniálního stylu, moderního designu s tropickými akcenty. Attitude nabízí chvilky plné emocí a spontánnosti a umožňuje každému „snít o ráji“ i dlouho poté, co ho opustil. V resortu jsou hostům k dispozici bazény (pro dospělé a pro děti), butik, prádelna, směnárna a půjčovna, aut, kol a koloběžek. Relaxovat můžete v hotelových lázních Spa Attitude, které nabízí lázeňské rituály založené na originálních přírodních elementech Mauritia – na půdě, moři, slunci a rostlinách (masáže, whirlpool, hydroterapie, hammam (od 16 let), sauna, relaxační místnost, kosmetický a kadeřnický salón). Pro sportovce je připraveno sportovní centrum (fitness, kardio místnosti), tenisové kurty s osvětlením, zumba, aerobic, plážový volejbal, pétanque a stolní tenis. Dále sporty na pláži – vodní lyže, windsurfing, jízda na banánu, potápění a rybaření. Děti najdou svůj prostor v útulném dětském klubu Ayo Le Dodo (pro děti 3-12 let) – zábavné aktivity (malování na obličej, lekce vaření). Teens Republic (klub pro teenagery 12-18 let) – venkovní kino, TV místnost a video-hry. Hotel také pořádá tradiční sega show (1x týdně), večery s živou hudbou a párty u bazénu.

Ubytování a stravování

The Ravenala Attitude – „All Suite Hotel“ nabízí ubytování ve 272 nadstandardně velkých apartmá, která prošla v roce 2015 kompletní renovací. 40 apartmá se nachází v soukromém křídle situovaném u pláže a určeném pouze dospělým hostům. Můžete se těšit na moderní design s lehkým nádechem koloniálního stylu. Modro-šedé tkaniny, ratanový nábytek a typické scenérie Mauritia velmi vhodně ladí v celkovém vyznění elegantně zařízených interiérů.Všechna apartmá mají balkon nebo terasu. Couple apartmá (130x/ 64 m²), Executive Beachfront Adult apartmá (40x/ 64 m²) a rodinná apartmá (102x/ 72 m²), ve kterých lze ubytovat 2 dospělé osoby a až 3 děti do 12 let. Hotel The Ravenala Attitude disponuje 10 restauracemi s příjemnou atmosférou (1 bufetová, 9 a´la carte), které nabízí gastronomický výlet „za chutěmi celého světa“ a 6 bary. Mozaik – bufetová restaurace; Madame Ming – asijská kuchyně; A Tavola! – italská kuchyně; Ō restaurace na pláži; Kot Nou – typická mauricijská kuchyně; Taba-J – „rychlé občerstvení“ v baru na pláži; Beach BBQ – barbecue bufet a dále 3 restaurace, které jsou určeny pouze pro dospělé osoby: The Bistrot restaurace; restaurace Riviera – plovoucí restaurace na řece Citron, která nabízí mořské plody na grilu a restaurace Lime – japonská restaurace vyhrazená výlučně pro hosty ubytované v Executive Beachfront Adult apartmá – sushi a salátový bar. Ať si objednáte polopenzi či all inclusive, hotel Vám nabídne tzv. „Dine Around“ zážitek - možnost stravování v 7 z 10 restaurací, které Vám jsou k dispozici (Mozaik, Madame Ming, A Tavola!, Ō, The Bistrot, Beach BBQ a Kot Nou). Na výběr budete mít téměř cokoliv a kdekoliv...

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Mauricius - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU CQS 2109/2018