Poloha

Mauritius bezesporu patří k prestižním destinacím a je určen všem, kdo od dovolené očekávají víc než jen nádherné pláže a průzračné vody oceánu. Severozápadní část ostrova je turisty velmi oblíbená a vyhledávaná. Vyznačuje se krásnými bělostnými plážemi a blankytným mořem. Na severozápadě ostrova se rozkládá překrásný záliv Baie de L´Arsenal - známější spíše pod názvem Baie aux Tortues, tedy Želví záliv. Jeho součástí je i Balaclava, která je považována za jedno z nejhezčích míst na ostrově. Jde o oblíbenou a turisticky atraktivní oblast, zaručující příjemně strávenou dovolenou v tropickém ráji. Hotel The Ravenala Attitude je situován na severozápadním pobřeží ostrova Mauritius, u krásné pláže v oblasti Balaclava - příjemně schovaný mezi mořem a romantickou řekou Citron, uprostřed svěží exotické zahrady s majestátním pohořím v pozadí. Transfer z letiště trvá cca 1 hodinu a hlavní město Port-Louis je vzdáleno 15 km.
Autentická mauricijská atmosféra.
  • 60kmletiště
  • 0mpláž
  • 13kmPort Luis
  • 38kmTamarina Golf Estate

Popis resortu

The Ravenala Attitude je zcela zrenovovaný hotel a je zároveň první „All Suite“ hotel na Mauritiu. Mix koloniálního stylu, moderního designu s tropickými akcenty. Attitude nabízí chvilky plné emocí, spontánnosti a umožňuje každému „snít o ráji“ i dlouho poté, co ho opustil. V resortu jsou hostům k dispozici bazény (pro dospělé a pro děti), butik, prádelna, směnárna, půjčovna aut, kol a koloběžek. Relaxovat můžete v hotelových lázních Spa Attitude, které nabízí lázeňské rituály založené na originálních přírodních elementech Mauritia – na půdě, moři, slunci a rostlinách (masáže, whirlpool, hydroterapie, hammam (od 16 let), sauna, relaxační místnost, kosmetický a kadeřnický salón). Pro sportovce je připraveno sportovní centrum (fitness, kardio místnosti), tenisové kurty s osvětlením, zumba, aerobic, plážový volejbal, pétanque a stolní tenis. Dále sporty na pláži – vodní lyže, windsurfing, jízda na banánu, potápění a rybaření. Děti najdou svůj prostor v útulném dětském klubu Ayo Le Dodo (pro děti 3-12 let) – zábavné aktivity (malování na obličej, lekce vaření). Teens Republic (klub pro teenagery 12-18 let) – venkovní kino, TV místnost a videohry. Hotel také pořádá tradiční sega show (1x týdně), večery s živou hudbou a párty u bazénu.

Ubytování a stravování

The Ravenala Attitude – „All Suite Hotel“ nabízí ubytování ve 272 nadstandardně velkých apartmá, která prošla v roce 2015 kompletní renovací. Celkem 40 apartmá se nachází v soukromém křídle situovaném u pláže a určeném pouze dospělým hostům. Můžete se těšit na moderní design s lehkým nádechem koloniálního stylu. Modro-šedé tkaniny, ratanový nábytek a typické scenérie Mauritia tvoří jedinečný interiér. Všechna apartmá mají balkon nebo terasu. Hosté mohou vybírat z několika typů - Couple apartmá (64 m²), Executive Beachfront Adult apartmá (64 m²) a rodinná apartmá (72 m²), ve kterých lze ubytovat 2 dospělé osoby a až 3 děti do 12 let. Hotel The Ravenala Attitude disponuje 10 restauracemi s příjemnou atmosférou (1 bufetová, 9 a´la carte), které nabízí gastronomický výlet „za chutěmi celého světa“ a 6 bary. Zážitkem může být restaurace Riviera – plovoucí restaurace na řece Citron, která nabízí mořské plody na grilu. Ať si objednáte polopenzi či all inclusive, hotel Vám nabídne tzv. „Dine Around“ zážitek - možnost stravování v 7 z 10 restaurací, které Vám jsou k dispozici (Mozaik, Madame Ming, A Tavola!, Ō, The Bistrot, Beach BBQ a Kot Nou). Na výběr budete mít téměř cokoliv a kdekoliv...

Couple Suite

Elegantní pokoje o ploše 64 m2 jsou tvořeny ložnicí s manželskou postelí, koupelnou a balkonem. Mezi standardní vybavení patří klimatizace, TV, minibar a trezor. WiFi je k dispozici zdarma. Maximální kapacita pokoje jsou 2 dospělé osoby.

Family Suite

Suite je umístěn uprostřed tropické zahrady. Na ploše 72 m2 nabízí dostatek prostoru pro 2 oddělené ložnice – pro rodiče a děti. K pokoji náleží i terasa nebo balkon s venkovním posezením. Maximální kapacita pokoje jsou 2 dospělé osoby a 3 děti.

Termíny a ceny

Ubytování zajišťujeme ve všech typech pokojů resortu. Níže ceník pro vybrané pokoje na sezonu 2019.
Ceny ostatních typů pokojů na vyžádání.

 1.6. - 30.6.2019  1.7. - 30.9.2019 1.10. - 31.10.2019  1.11. - 30.11.2019  1.12. - 20.12.2019 
 Couple Standard  2.190,- Kč  2.350,- Kč  3.000,- Kč  3.100,- Kč  2.850,- Kč
 Family Suite  3.530,- Kč  2.880,- Kč  3.530,- Kč  3.630,- Kč  3.380,- Kč
* Cena na osobu/noc včetně polopenze při obsazení pokoje 2 osobami.

Letecká přeprava: Praha – Mauricius - Praha: letenku zajistíme na přání za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.

Stravování za příplatek

Pobyt lze zajistit za příplatek včetně stravování all inclusive.

 typ stravování  cena na noc/osobu
 all inclusive  1.100,- KčFotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.