Poloha

Město s 2 svatými patrony Sv. Petra a Sv. Pavla se rozprostírá ve střední části Apeninského poloostrova na březích řeky Tibery.V centru sídlí malá enkláva, městský stát Vatikán, centrum katolické víry s bohatou historií a neuvěřitelným kulturním bohatstvím. Náměstí Sv. Petra navrhl Gian Lorenzo Bernini podle pokynů papeže Alexandra VII. V tomto malém státě najdete Vatikánskou knihovnu a Vatikánské muzeum se Sixtinskou kaplí a také vzácná díla od Leonarda da Vinciho, Raphaela, Giotta či Botticelliho.
Jen pár kroků od známého renesančního parku Villa Borghese.
  • 30km letiště Fiumicino
  • 0m centrum
  • 700km Villa Borghese

Popis hotelu

Regina Baglioni hotel se nachází na strategické a centrální ulici Via Veneto, co by kamanem dohodil od Villa Borghese, Španělských schodů či slavné módní ulici Via Condotti. Díky nádhernému výběrů pokojů v původním stylu Art Deco a panoramatickým sálem v horním patře pro různá setkání a bankety s úchvatným výhledem na město, se hotel často stává setkáním mezinárodní smetánky. Brunello Lounge & Restaurant se samostatným vchodem z Via Veneto láká klienty na jedinečnou atmosféru, která spojuje tradiční italskou eleganci s moderním designem. Jedná se o ideální místo, kde si můžete vychutnat pokrmy středomořské chuti s mimořádnou  kvalitou ingrediencí. Po celodenním poznávání krás Říma můžete navštívit oázu hotelu, welness centrum Tempio della Salute, kde znovu objevíte harmonii těla i duše.

Ubytování a stravování

Ručně foukané lustry, starožitný nábytek, brokáty, prostorné koupelny s elegantním mramorem či elegantní nábytek v odstínech hnědé barvy - to vše najdete v pokojích tohoto římského hotelu. Ubytování je zajištěno se snídaní.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.