Poloha

Hotel The Residence se rozprostírá mezi tropickými zahradami a 2 kilometry dlouhou zářivě bílou písečnou pláží. Inspirován je architekturou přelomu století a je tak připomínkou paláců z nedávné minulosti, s trochou nadsázky můžeme říct, že se zde setkal koloniální styl s luxusem a elegancí. Právem proto někteří znalci řadí tento hotel mezi 6 nejlepších hotelů celého ostrova. Nedaleké hlavním město Port Louis pyšnící se rušným přístavem, čínskou pagodou nebo katedrálou St. James v typickém anglickém stylu je ideálním místem na výlet.
  • 49kmletiště
  • 38kmPort Louis
  • 0mpláž

Popis hotelu

Celkem 163 pokojů různých typů se nachází v tomto úžasném hotelu. Během Vašeho pobytu můžete využít restauraci, bar, několik obchodů, 3 tenisové kurty a aerobic. Dále je možné za poplatek vyzkoušet potápění nebo jízdu na koni. Mezi hlavní lákadla hotelu patří věhlasné relaxační centrum Sancutuary - oáza na více jak 550 m2 je věnována komplexnímu rozvoji těla a duše. Zde najdete kompletní relax a uvolnění při masáži, koupeli, parní lázni nebo fitness centru. Aktivní odpočinek si můžete dopřát při hodinách pilates, tai-chi, jógy či strečingu. Součástí hotelu je i velký bazén se 2 úrovněmi a jacuzzi, sauna.

Ubytování a stravování

Elegantně a luxusně zařízené pokoje mají prostorný balkón nebo terasu a dále jsou vybaveny klimatizací, trezorem, mini barem, varnou konvicí na přípravu kávy či čaje, televizí se satelitním příjmem, CD a DVD přehrávačem a telefonem. Nejlepší polohu mají pokoje směřující přímo k oceánu. Hotelová restaurace s výhledem na moře nabízí delikátní kuchyni s množstvím chutí, zahradní restaurace The Plantation zase „a la carte“ kulinářské pochoutky. Každé ráno si můžete nechat naservírovat snídani do pokoje. Pohodový den uzavřete u večeře při poslechu klavíru.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Mauricius-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000