POLOHA

Tento špičkový hotel z mezinárodního řetezce se nachází v krásné zahradě u 350 metrů dlouhé soukromé písečné pláže, u známé promenády JBR Walk, živější čtvrť Dubai Marina je vzdálená 7 minut chůze.Svůj zdejší pobyt můžete zpestřit celodenní návštěvou nedalekého (cca 9km od hotelu) Aquapark Wild Wadi Water Park. Každý z návštěvníků si zde přijde na své, je zde plno atrakcí pro milovníky adrenalinu, např.skluzavka Jumeirah Sceirah, která je tou nejrychlejší mimo Severní Ameriku. Na 33 metrech dosáhnete rychlosti až 80 km/h! Další vzrušení nabízí Tantrum Alley, jež kombinuje běžný tobogán s dvojicí tornád, sjíždí se na obří pneumatice hned ve čtyřech lidech naráz, zajímavá je také vodní horská dráha Master Blasters ,která Vás vyveze až do 15ti metrové výšky.park samozřejmě myslí i na děti, je zde možnost sjet poklidnou řeku Juha’s Journey nebo také navštívit Juha’s Dhow and Lagoon, kde je pro ně připraveno několik desítek atrakcí, včetně řady skluzavek, fontánek apod.Seznam zajímavostí v parku je nekonečný proto svoji návštěvu plánujte raději na celý den.
Špičkový plážový hotel v Dubaji.
  • 30kmletiště Dubaj
  • 2kmBurj Khalifa
  • 6kmEmirates Golf Club

POPIS HOTELU

Lokace tohoto luxusního hotelu časem získá ještě více na své hodnotě, protože v oblasti promenády JBR walk, kde se tento hotel nachází, se buduje shoping mall, který po dokončení budou mít hotelový hosté v dosahu chůze. Hotel nabízí ubytování v celkem 148 mi ubytovacích jednotkách, Na výběr je ze dvou kategorií pokojů (deluxe a club deluxe s obytnou plochou cca 502)a 7 mi kategorií suite (s obytnou plochou od 90ti m2 až po 220 m2) Hostům je dále k dispozici obchod se suvenýry, klenotnictví, hotelové lázně (jacuzzi, parní lázeň, sauna a různý výběr procedur), fitness centrum, kosmetický salon a business centrum. Sportovní aktivity zahrnují 4 osvětlené tenisové kurty, několik venkovních bazénů a 1 dětský bazén se skluzavkami, pro děti do 10 ti let jsou připraveny aktivity ve zdejším klubu Ritz Kids .

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Každý z elegantně zařízených pokojů má k dispozici balkon nebo patio s výhledem do zahrady, na bazén či na Arabský záliv.Gurmáni mohou vybírat z nabídky 9ti restaurací a barů, např. Caravan – snídaně/mezinárdoní kuchyně a obědy se specialitami středomořské, arabské a indické kuchyně. Další možností je Blue Jade – restaurace specializovaná na asijskou kuchyni, podávají se zde především večeře, na italskou kuchyni můžete zajít do restaurace Splendido . La Baie Lounge – zde můžete zajít na drink či mezinárodní kuchyni. Při relaxaci u bazénu můžete zajít na lehký oběd do Gulf Pavilion nebo rovněž do celodenního plážového Palm Grillu, kde servírují především speciality BBQ a jiné pochutiny na grilu.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000