Poloha

Jedná se o unikátní keňský resort lokalizovaný na malém ostrůvku jižně od pláže Diani Beach. Transfer z letiště Mombasa trvá cca 3,5 hodiny autem + 5 minut lodí. Ostrov je rozdělen do dvou částí – resort a posvátný les „ Kaya“. Na ostrově se nachází nádherná pláž s bílým pískem, korálový útes s pestrým podmořským světem a romantická místa, která umožňují odpočinek a útočiště od běžného hektického života.
jedinečný all inclusive resort na keňském ostrůvku
  • 60kmletiště Mombasa
  • 65kmMwaluganje Elephant Sanctuary
  • 25kmThe Leisure Golf Club
  • 0mpláž

Popis resortu

Velice klidný Resort, který je postaven v souladu s přírodou a životním prostředím. Ubytování je rozprostřeno na 15 akrech původního lesa a i v plné sezoně skýtá soukromí a romantiku. Pro klienty je k dispozici kruhová recepce, 3 bazény, potápěčské centrum, 2 malé butiky s širokým výběrem oblečení, afrického umění, šperků a toaletních potřeb. Dále můžete navštívit Spa centrum, které je umístěno v samém srdci ostrova a je báječným místem pro relaxaci. Hned vedle lázní se nachází otevřené fitness centrum s výhledem na bazén se slanou vodou. Hlavní bazén, postavený z místního kamene a se sladkou vodou, je umístěn vedle recepce a spolu s Jacuzzi pro 16 osob, je propojen malým vodopádem. Pro milovníky vodních sportů Resort nabízí široké vyžití. Můžete si vyzkoušet jízdu na kajaku, šnorchlování, potápění nebo plavbu na Katamaránu. Potápění je zajištěno vlastní lodní flotilou, která se pyšní světově proslulými výukovými systémy PADI a SSI. Spolu se zkušenými instruktory se můžete potápět u korálových útesů, které jsou hluboké cca 30 metrů a jsou rájem pro potápěče. Od listopadu do února zde můžete pozorovat také zvýšený výskyt žraloků.

Ubytování a stravování

Resort je postaven v elegantním, přírodním stylu, kde se snoubí svahilský design s italským štukem, africkým uměním a lakovaným mahagonem. Všechny pokoje jsou plně klimatizovány. Hotel nabízí standartní pokoje – v hlavních budovách s prostornými kruhovými pokoji s vlastním příslušenstvím a verandou s výhledem na oceán, malé domky (Bandas) -2 druhy, všechny mají palmové střechy a výhled na oceán, pláž nebo okolí. Můžete relaxovat na lehátkách na soukromém trávníku nebo na velké verandě. Superior Bandas – mají navíc posuvné skleněné dveře, které se otevírají z koupelny do zadní zahrady, kde je soukromá venkovní sprcha, Penthouse suites – suity jsou umístěny vysoko nad korunami stromů s výhledem na oceán a ostrov. Mají oddělený obývací pokoj, verandu a v patře je terasa s Jacuzzi. Dalším typem je Overwater suites (apartmá nad vodou) – na severozápadě ostrova s výhledem na Bird Island, Shimba Hills a Gazy Bay, apartmá má velkou ložnici s vlastní koupelnou a oddělený obývací pokoj. Poslední typ je Suite on the Rocks - na samostatném ostrůvku, spojený k hlavnímu ostrovu kamenným mostem. Apartmá má doškovou střechu s kruhovou konstrukcí, která umožňuje, aby dešťová voda padala do středu místnosti na mini zahradu. V horní části je salonek, ke kterému se dostanete po schodech. Dále je zde přední veranda s výhledem na vlastní Jacuzzi a opalovací terasu. Resort má svůj vinný sklep, hlavní restauraci a hlavní bar. Hlavní bar je vždy otevřen a nabízí koktejly, studené drinky, víno, kávu. U standartních pokojů u bazénu najdete Galana pool bar. Resort je především zaměřen na tradiční keňskou kuchyni, ale mísí se zde i italská a orientální kuchyně. Velký důraz se zde dává na možnost vypít si svůj denní šálek čaje. Resort nabízí nepřeberné množství čajů, se kterými si můžete vychutnat poklidně plynoucí čas na tomto překrásném ostrově.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět na vyžádání Letecká přeprava Praha - Mombasa - Praha. Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.