Poloha

Jedná se o unikátní keňský resort lokalizovaný na malém ostrůvku jižně od pláže Diani Beach. Transfer z letiště Mombasa trvá cca 3,5 hodiny autem + 5 minut lodí. Ostrov je rozdělen do dvou částí – resort a posvátný les „ Kaya“. Na ostrově se nachází nádherná pláž s bílým pískem, korálový útes s pestrým podmořským světem a romantická místa, která umožňují odpočinek a útočiště od běžného hektického života.
Jedinečný all inclusive resort na keňském ostrůvku
  • 60kmletiště Mombasa
  • 65kmMwaluganje Elephant Sanctuary
  • 25kmThe Leisure Golf Club
  • 0mpláž

Popis resortu

Velice klidný resort na soukromém ostrůvku je postaven v souladu s přírodou a životním prostředím. Ubytování je rozprostřeno na 15 akrech a i v plné sezoně skýtá soukromí a romantiku. Pro klienty je k dispozici kruhová recepce, 3 bazény, potápěčské centrum, 2 malé butiky s širokým výběrem oblečení, afrického umění, šperků a toaletních potřeb. Dále můžete navštívit Spa centrum, které je umístěno v samém srdci ostrova a je báječným místem pro relaxaci. U lázní se nachází otevřené fitness centrum s výhledem na bazén se slanou vodou. Hlavní bazén, postavený z místního kamene a se sladkou vodou, je umístěn vedle recepce a spolu s Jacuzzi pro 16 osob, je propojen malým vodopádem. Pro milovníky vodních sportů resort nabízí široké vyžití. Můžete si vyzkoušet jízdu na kajaku, šnorchlování, potápění nebo plavbu na katamaránu. Potápění je zajištěno vlastní lodní flotilou, která se pyšní světově proslulými výukovými systémy PADI a SSI. Spolu se zkušenými instruktory se můžete potápět u korálových útesů, které jsou hluboké cca 30 metrů a jsou rájem pro potápěče. Od listopadu do února zde můžete pozorovat také zvýšený výskyt žraloků.

Ubytování a stravování

Resort je postaven v elegantním, přírodním stylu, kde se snoubí svahilský design s italským štukem, africkým uměním a lakovaným mahagonem. Všechny pokoje jsou plně klimatizovány. Hotel nabízí ubytování v 5ti typech pokojů - pokoje standard, Bandas, Penthaouse Suites, Overwater Suite a Suite on Rocks. Penthouse suity jsou umístěny vysoko nad korunami stromů s výhledem na oceán a ostrov. Overwater Suites (apartmá nad vodou) na severozápadě ostrova mají výhled na Bird Island, Shimba Hills a Gazy Bay. Poslední typ ubytování Suite on the Rocks se nachází na samostatném ostrůvku a je spojený k hlavnímu ostrovu kamenným mostem. Ubytování je zajištěno formou all inclusive. Resort je především zaměřen na tradiční keňskou kuchyni, ale mísí se zde i italská a orientální kuchyně. Resort nabízí nepřeberné množství čajů, se kterými si můžete vychutnat poklidně plynoucí čas na tomto překrásném ostrově.

Pokoje standard

Pokoje umístěné v hlavní budově jsou tvořeny ložnicí s manželskou postelí, koupelnou a balkonem s venkovním posezením. Všechny pokoje typu standard mají výhled na moře a přímý vstup k Galana Pool baru. Maximální obsazenost pokoje jsou 3 osoby.

Lagoon Banda

Menší domek s palmovou střechou je umístěný u průzračné laguny. Na soukromé terase můžete relaxovat na lehátkách a současně se kochat výhledem na moře. Maximální obsazenost pokoje jsou 3 osoby.

Termíny a ceny

Ubytování zajišťujeme ve všech typech pokojů resortu. Níže ceník pro vybrané pokoje na sezonu 2020. Ceny ostatních typů pokojů na vyžádání.

6.1. - 31.3.2020  1.4. - 30.4.2020  1.5. - 30.6.2020  1.7. - 31.7.2020 
 Pokoj standard  2.570,- Kč  2.410,- Kč  1.840,- Kč  2.410,- Kč
 Lagoon Banda  3.060,- Kč  2.720,- Kč  2.120,- Kč  2.720,- Kč
* Cena na osobu/noc za ubytování včetně stravování formou polopenze.

Stravování

V ceně za ubytování je zahrnuta polopenze. Za příplatek možnost zajistit stravování formou plné penze nebo all inclusive.

 typ stravování cena na osobu/noc 
 plná penze  390,- Kč
 all inclusive  1.530,- Kč

Transfer z letiště do hotelu a zpět na vyžádání Letecká přeprava Praha - Mombasa - Praha. Letenku zajistíme na přání za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.