Poloha

Phuket je jednou z nejnavštěvovanějších rekreačních oblastí v jihovýchodní Asii (až 5 milionů za rok). Ostrov trochu trpící náporem turistů si však nadále zachovává azurové moře a bělostný písek nesčetných pláží. Dokonalá infrastruktura (kompletně obnovená po tsunami v roce 2004) a nepřeberné množství atrakcí uspokojí i nejnáročnější klientelu. Phuket je místem, odkud startují potápěčské výpravy a výlety k ostrovům v zálivu Phang Nga a Phi Phi.
Resort pouze pro klientelu starší 12-ti let
  • 48kmletiště Phuket
  • 13kmPatong
  • 0mpláž

Popis hotelu

Hotel The Shore At Katathani se nachází v malé zátoce přímo u krásné pláže Kata Noi, vedle sesterského hotelu Kata Thani Phuket Beach Resort. Pláž Kata se skládá ze dvou pláží Kata Yai (Velká Kata) a Kata Noi (Malá Kata). Najdete zde čisté, klidné moře s výbornými podmínkami pro plavání. Letiště Phuket je vzdáleno cca hodinu jízdy. Tento luxusní vilový komplex otevřený v dubnu 2010 svým hostům poskytuje naprostý klid a relaxaci. K vybavení hotelu patří restaurace tradiční a mezinárodní kuchyně, bar, lobby, vynikající vinný sklep, knihovna, Wi-Fi (za poplatek). Hotel nabízí fitness centrum, vodní gymnastiku, jógu a relaxační masáže (za poplatek). Hotel neakceptuje děti do 12-ti let.

Ubytování a stravování

Resort nabízí ubytování v moderních Pool vilách v tradičním thajském stylu, které jsou vybaveny koupelnou/WC, sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, župany, plochou TV obrazovkou, telefonem, žehličkou (na vyžádání), klimatizací, bezdrátovým připojením k internetu, minibarem, a trezorem. Ke každé Pool vile připadá soukromý bazén (5×9 m) a terasa. Za příplatek lze zajistit vilku s výhledem na moře nebo dvouložnicovou Pool vilu. Ubytování je zajišťováno se snídaní, za příplatek je možné objednat polopenzi.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět na vyžádání
Letecká přeprava: Praha - Phuket - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.