POLOHA

Luxusní hotel leží v klidném letovisku Costa d´en Blanes mezi pohořím Tramuntana a Středozemním mořem obklopen nádhernou zahradou. Vzdálenost od přístavu Puerto Portals je pouhé 2 km a po 9 km dojedete do historického centra města Palma de Mallorca. Transfer z letiště trvá přibližně 20 minut. Golf si můžete zahrát na 3 hřištích nedaleko hotelu. Přístup do moře s malou písečnou pláží a molem je přímo z areálu hotelové zahrady, 15 minut pěšky nebo 5 minut jízdy od hotelu najdete pláž s bílým pískem.
Fantastický hotelový rezort nabízí ideální prostředí pro strávení luxusní dovolené.
  • 24kmletiště Palma de Mallorca
  • 9kmPalma de Mallorca centrum
  • 9kmGolf Santa Ponsa

POPIS HOTELU

Elegantní hotel určený pro náročné klienty nabízí služby na špičkové úrovni. Pýchou hotelu je lázeňské centrum Arabella Spa, které patří k největším v Evropě, kde najdete vnitřní bazén, vířivky, sauny, ledovou jeskyni, fitnes centrum a můžete se nechat hýčkat mnoha procedurami, masážemi a zábaly. V hotelu se nachází také restaurace, bary, venkovní bazén s dětskou částí se skluzavkami. Pro děti slouží také dětský klub. Po celé budově hotelu mohou hosté obdivovat ukázky moderního mallorského umění. Hotel je rovněž vhodný pro zajištění svatebních obřadů.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Hotel zajišťuje ubytování v prvotřídně vybavených pokojích s velkou terasou nebo balkónem s výhledem na moře nebo do zahrady a pro náročnější jsou k dispozici prostornější apartmány s obývací částí a ložnicí. Nabídka rezortu zahrnuje rovněž služby komorníka. Speciality středomořské kuchyně je možné si vychutnat v gurmánské restauraci Es Fum oceněné michelinskou hvězdičkou.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Mallorca- Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu. 


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.