Poloha

Resort se nachází na jihozápadní straně ostrova Mauricius, obklopen krásnou bílou písečnou pláží, přímo pod horou Le Morne Brabant. Stejnojmený nejzápadnější výběžek ostrova, bývá často považovaný za to nejpůvabnější část Mauricia. Samotná hora 556m vysoká, je od roku 2008 zařazena seznam UNESCO, je zde jedno z posledních třech míst na světě kde se vyskytuje vzásný druh rostliny ibišku – Mandrinette, neméně vzácnou je také Trochetia boutoniana někdy označována za národní rostlinu a s nalezištěm právě po stránách hory.
  • 59kmletiště
  • 0mpláž
  • 56kmPort Luis
  • 3,3kmgolf

Popis hotelu

Špičkový pětihvězdičkový resort nabízí 172 ubytovacích jednotek (pokoje a suity) umístěných v budovách koloniálního stylu s výhledem na oceán, i ty nejmenší pokoje s rozlohou 65m2 zajistí dostatek komfortu, pro ještě náročnější jsou k dispozici suity několika kategorii s velikostí od 95 m2. Dvě dvojice pokojů jsou prostřednictvím šatny propojeny a lze je využít pro rodiny s více dětmi.Zcela privátní charakter má pravděpodobně největší vila svého druhu na ostrově s rozlohou téměř 1.700m2 St.Regis Mauritius Villase 4 mi ložnice až pro 8 osob. V resortu najdete samozřejmě také bazén, relaxovat můžete také v rozlehlých hotelových lázních Iridium Spa s kadeřnickým a kosmetickým salónem, pro sportovce je připraveno fitness centrum, tenisové kurty. Děti najdou svůj prostor v útulném dětském klubu (4–12 let), čeká je zde menší venkovní vyhřívaný bazének, pískoviště se skluzavkou a v interiéru je pro ně vyhrazena i spací část.

Ubytování a stravování

Interiéry pokojů jsou kvalitně a velmi vkusně vybaveny moderními prvky, každý pokoj má vlastní terasu nebo balkon, ložnici, prostornou šatnu, TV, DVD přehrávač a dokovací staníci pro iPod. Ve všech pokojích a prostorách resortu je k dispozici zdarma bezdrátové internetové připojení WiFi. Gurmánským zážitkem bude zajisté návštěva některé ze 6ti zdejších restaurací zaměřených mj. na mauricijskou, japonskou, indickou a francouzskou kuchyni.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět na vyžádání Letecká přeprava: Praha - Mauricius - Praha. Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000