Poloha

Hotel se nachází u dlouhé písečné pláže na ostrově Saadiyat v Abu Dhabi, který je počtem obyvatel i rozlohou největší. Od poloviny 20. století se město začalo měnit na moderní středisko s širokými bulváry, mrakodrapy a mešitami. Samostatnou kapitolou města jsou tržiště s rybami, masem, ovocem a zeleninou. Nejznámějším trhem je „Zlatý bazar“, který má jako jediný podobu arabského bazaru. Lokace hotelu, spolu se sousedním hotelem Park Hyatt, dodává punc jedinečnosti v Abu Dhabi, protože výhledy z těchto hotelů jako jediné jsou směřovány na otevřené moře. Mezinárodní letiště v Dubaji je vzdáleno 143km a centrum Dubaje 132km.
18 jamkové golfové hřiště vedle hotelu.
  • 36kmletiště Abu Dhabi
  • 143kmletiště Dubaj
  • 22kmFerrari World Abu Dhabi

Popis hotelu

Hotel The St. Regis Saadiyat, který se pyšní lustry dovezené z České Republiky, byl otevřen na podzim roku 2011. K zábavě a sportovnímu vyžití slouží 4 bazény, 18 jamkové golfové hřiště, které se nachází vedle hotelu, squash, tenisové kurty a posilovna. Hotelové lázně Iridium Spa nabízí rozsáhlou nabídku masážních a relaxačních procedur ve 12 relaxačních místnostech. Dále je hostům k dispozici tzv. St. Regis Butler service, která zahrnuje služby osobního sluhy. Pro děti je připraven dětský klub Sandcastle.

Ubytování a stravování

Stravování je zajištěno v několika restauracích, které nabízejí kuchyni mezinárodní, středomořskou, orientální a jídla na grilu. Na požádání je možné objednat jídlo na pokoj a dětská jídla. Výborné koktejly můžete ochutnat v místním baru, například koktejl zvaný Bloody Mary, který byl poprvé namíchán v roce 1934 v hotelu St. Regis v New Yorku a od té doby si síť hotelů St. Regis uchovává tento originální recept. Ubytování je rozděleno do několika kategorií, zahrnující pokoje a suite. K základnímu vybavení patří balkon, koupelna s vanou, TV, přístup na internet a telefon.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000