Poloha

Jméno tohoto největšího thajského ostrova je odvozeno ze slov phu – hora a ket – šperk. S pevninou je spojen mostem Sarasin. Hlavní sezóna na Phuketu začíná v listopadu a končí v květnu. Během období dešťů prší zejména odpoledne, větší překážku však v tomto období představují silné mořské proudy. Nejdeštivějším měsícem je září, nejlepší dobou k návštěvě listopad až únor.
Phuket - ostrovní provincie snů v Andamanském moři
  • 23kmletiště Phuket
  • 14kmPatong
  • 0mpláž

Popis hotelu

Velmi pěkný 5* resort The Surin Phuket nabízí tropické útočiště na bílých píscích pláže Pansea. Resort je vystavěn v moderním thajském stylu a nadčasové jednoduchosti. Najdete zde venkovní bazén a lázeňské centrum. Autem za 30 minut od hotelu dorazíte za pulsujícím nočním životem v Patongu. Hosté si mohou zahrát tenis nebo vyzkoušet různé vodní sporty. Sluneční terasa na pláži nabízí krásný výhled na Andamanské moře, a to zejména při západu slunce. Resort je výjimečný díky soukromé pláži a je ideálním místem pro nezapomenutelnou relaxační dovolenou.

Ubytování a stravování

Hotel nabízí ubytování v plážových domcích a suitách uprostřed háje kokosových palem. Klimatizované pokoje jsou vybavené TV se satelitním příjmem a DVD přehrávačem. V restauracích hotelu se nabízí thajské, západní a asijské menu. K dispozici jsou také grilované a rybí speciality. Ubytování je zajišťováno se snídaní.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha - Phuket - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.