Poloha

Kapské Město je považováno za jednu z nejkrásnějších metropolí světa. Je to dáno jednak polohou a atraktivním okolím, nýbrž i řadou zajímavostí, kulinářských zážitků a aktivit. Za zmínku stojí určitě symbol tohoto města Stolová hora s úžasnými vyhlídkami na město i oceán, do jehož chladných vod se nedaleko vrývá podmanivý Mys Dobré naděje, který stojí určitě za výlet. Table Bay Hotel se nachází pouhých 20 minut od mezinárodního letiště Cape Town a 5 minut od samotného centra města.
Nechte se hýčkat v luxusních lázních či se vydejte za poznáním Kapského města – metropole, která je považována za jednu z nejkrásnějších
  • 23kmletiště
  • 70kmMys Dobré naděje
  • 8kmpláž Clifton Beach

Popis hotelu

Hotel se řadí do mezinárodně uznávané skupiny The Leading Hotels of the World. Pro pohodlí klientů slouží vyhřívaný bazén se slanou vodou, Spa nabízející širokou škálu ošetření, včetně thalassoterapie, masáží, shiatsu a aromaterapií a fitness s kvalifikovanými trenéry.

Ubytování a stravování

Hotel disponuje celkem 329 pokoji od standardní kategorie až po luxusní apartmá. Prostorné pokoje nabízí veškerý komfort a pohodlí. Vybaveny jsou klimatizací, trezorem, minibarem, vysoušečem vlasů, internetovou přípojkou, telefonem a vlastním sociálním zařízením. Stravovat se je možné v hotelové restauraci, která nabízí jak mezinárodní tak jihoafrickou kuchyni uznávaného šéfkuchaře. Ubytování je zajišťováno se snídaní.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.