Poloha

Výhodně umístěný hotel The Village Coconut Island Beach Resort se nachází kousek od východního pobřeží. Hotelový resort je rozložen přímo u 500 metrů dlouhé nádherné soukromé pláže se zlatým pískem. Centrum města je vzdáleno cca 5 km a na letišti můžete být během 30 minut. Strategické umístění hotelu zajišťuje, že mohou hosté rychle a snadno dosáhnout mnoha místních zajímavých míst.
Profesionální a přátelský servis záruka kvalitní dovolené a klidného odpočinku.
  • 30minletiště
  • 0mpláž
  • 5kmcentrum města Phuket

Popis hotelu

Rozlehlý resort s nádhernou soukromou pláží je vybaven recepcí, bazénem, restaurací s nabídkou thajské i mezinárodní kuchyně, barem, kavárnou, business centrem, obchodem se suvenýry, salónem krásy, lázeňským centrem včetně vířivky, páry, sauny a široké nabídky masáží. Pro sportovní příznivce jsou k dispozici tenisové kurty, stolní tenis, šipky, vodní sporty, fitness centrum. Rodiny s dětmi ocení dětský bazének, hřiště, dětský klub a hlídací službu. Poklidný večer v resortu Vám zpříjemní místní animační tým, který vás zaručeně pobaví.

Ubytování a stravování

Hotel nabízí ubytování v prostorných vilkách od jedno – ložnicových (2 osoby) až po pěti – ložnicové (10 osob), které zdobí abstraktní grafické reprodukce. Uchvátí Vás svou útulností, luxusem a komfortem. Vilky jsou rozprostřeny v tropické zahradě s přímým vstupem na pláž a k bazénku. Vilky jsou vybaveny satelitní TV, DVD, telefonem, WiFi, trezorem, vlastním sociálním zařízením včetně vysoušeče vlasů, kuchyňským koutem, klimatizací, venkovní terasou s lehátky a slunečníky. Snídaně jsou automaticky zahrnuty v ceně ubytování formou bufetu. Možnost dokoupení obědů či večeří na místě přímo v resortu.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Phuket- Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.