POLOHA

Rozsáhlý hotelový resort se nachází přímo na světlé písečné pláži v udržované tropické zahradě. Od místního letiště Liberia je vzdálen přibližně 75 minut jízdy autem, nejbližší malé středisko Brasilito s několika restauracemi a bary se nachází ve vzdálenosti 15 minut chůze. Dobře dostupné jsou národní parky Guanacaste, Palo Verde a Arenal, které lákají návštěvníky Kostariky k výletům do přírody s jedinečným výskytem zvěře i ptactva.
Skvělý hotel na písečné pláži obklopený nádhernou přírodou.
  • 60kmletiště Liberia
  • 260kmSan José
  • 188kmArenal Volcano

POPIS HOTELU

The Westin Resort & Spa zabírá pozemek o velikosti 10km², kde se nachází nejen samotné ubytovací zařízení a pláž, ale také deštný prales a 18 jamkové golfové hřiště s parem 71, navržené Robertem Trentem Jonesem. K hotelu patří též sladkovodní bazén se dvěma vířivkami, centrum vodních sportů, spa centrum se saunou a možností masáží, fitness centrum, 4 osvětlené tenisové kurty, horolezecká stěna, visutý chodník v korunách stromů a bohatá večerní animace pro děti i dospělé.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Hotel nabízí ubytování v 367 apartmá a 39 samostatných bungalovech. Pokoje mají vlastní terasu nebo balkon, klimatizaci, satelitní TV, telefon, minibar, trezor a koupelnu s oddělenou šatnou a vysoušečem vlasů. Neobyčejně pestrá je nabídka restaurací a barů. K dispozici je 6 restaurací s nabídkou mezinárodní, asijské, italské a mexické kuchyně. Dále zde můžete posedět v jednom ze šesti barů. Stravování je zajištěno formou all inclusive

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – San José (Kostarika)-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.