Poloha

Svatý Martin (St. Maarten) je rozdělen na dvě části. Na severní francouzskou část Saint Martin a jižní část, již zaniklých Nizozemských Antil, Sint. Maarten (nyní jde o zámořské území Nizozemí). Zatímco holandská strana možná trochu ztratila z vlivu mateřské země, francouzská strana si doposud evropskou atmosféru udržuje. The Westin St. Maarten Dawn Beach Resort & Spa se nachází na východním pobřeží, asi 7 km od Philipsburgu, na hranici mezi francouzskou a holandskou částí, přímo na jedné z nejkrásnější pláži.
Krásná pláž a sluncem prozářená voda, to je Aruba.
  • 15km letiště
  • 7km město Philipsburg

Popis hotelu

V resortu se nacházejí 2 restaurace, bary, kavárna, business centrum (internet, telefon, fax), pokojový servis, obchody, bohatá nabídka výletů a půjčovna aut, kasino, prádelna, parkoviště. Bazén, vířivka, fitcentrum, šnorchlování, potápění, lázeňské centrum. Dětský klub s animačními programy.

Ubytování a stravování

Resort, známého mezinárodního řetězce, disponuje 310 luxusně vybavenými pokoji a 15 suity. Všechny pokoje jsou klimatizované a mají stropní ventilátor, telefon, připojení na internet (za poplatek), SAT/TV, rádio, minibar, trezor, kávovar, vybavení k žehlení, fén, koupelnu/WC a balkon s výhledem na oceán či okolí.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.