Poloha

Záliv Turtle Bay – v 17. století námořníci pojmenovali toto místo podle množství želv, které se zde vyskytovaly. Voda v Turtle Bay je teplá a křišťálově čistá. V těsné blízkosti od pobřeží se vyskytuje krásný korálový útes s petrým podmořským světem. Záliv Turtle Bay byl vyhlášen v roce 1990 mořským národním parkem The Westin Turtle Bay Resort & Spa se nachází na klidném místě v historické části Balaclavy, na severozápadním pobřeží ostrova.
příjemná atmosféra v elegatním hotelu
  • 60kmletiště
  • 0mpláž
  • 15kmPort Luis
  • 40kmTamarina Golf Estate

Popis hotelu

Tento moderní a kvalitní resort, otevřený po kompletní rekonstrukci v roce 2014, uspokojí i náročné klienty. Hotel je obklobený pěknou tropickou zahradou mezi hory a pole cukrové třtiny na jedné straně a pláže ze strany druhé. Hosté mají k dispozici hotelovou recepci, concierge, butik, business centrum s konferenčními prostorami a půjčovnu aut. Sportovně aktivní hosté mohou vybírat ze široké nabídky- 2 bazény (hlavní bazén - jeden z největších bazénů na Mauritiu a „nekonečný bazén“), fitness, tenis (osvětlené tenisové kurty), vodní lyže, šlapadla, loď s proskleným dnem, šnorchlování a potápění (potápěčská škola v blízkosti hotelu).Pro děti od 4 do 12ti let je určen dětský klub The Westin. Hotelové lázně „Heavenly Spa“ nabízí relaxaci a odpočinek formou léčebných, masážních a zkrášlujících procedur, aromaterapie, kosmetiky nebo v sauně či páře. Hotel zajišťuje také svatební obřady.

Ubytování a stravování

Přírodní tropické prvky jako místní teakové dřevo a lávové kameny v kombinaci s moderním designem jsou charakteristické pro zdejší interiéry. Hotel nabízí ubytování ve 190 pokojích a apartmá s vlastním balkónem nebo terasou, situovaných v 15 rozmístěných podél pláže. Ocean Deluxe pokoje – 63 m², balkón s výhledem na oceán; Ocean Grand Deluxe pokoje – 76 m², terasa a venkovní sprcha; Ocean Deluxe rodinné pokoje – 66 m²,Club pokoje – balkón s výhledy na oceán, vstup do hotelového salónku Westin Executive Club (celý den nealkoholické nápoje, kontinentální snídaně, odpolední čaj a snack); Beach Front pokoje situované u pláže; Deluxe apartmá – 124 m², terasa s posezením a lehátky a s krásným výhledem na oceán, vstup do hotelového salónku; Heavenly apartmá – 160 m², přímý vstup na pláž, 2 místnosti, venkovní sprcha, vstup do hotelového salónku; Grand Deluxe apartmá – 195 m², velká terasa s posezením a lehátky, přímo u pláže, 2 místnosti. Gurmáni mohou vybírat ze široké nabídky zdejších restaurací. Seasonal Tastes restaurace - bufetová restaurace v příjemně upraveném prostředí přímořské zahrady; Kangan restaurace – moderní indická a´la carte restaurace, pouze na večeře; Fusion – a´la carte restaurace s mauricijskou kuchyní, pouze na večeře; Beach Grill – restaurace u pláže; Mystique bar and lounge (večer se zde pořádají párty), na drink můžete zajít do některého ze zdejších barů například - The Retreat.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Mauricius - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU CQS 2109/2018