Poloha

Luxusní Grand Hotel Tsuggen se nachází na malebném místě Arosa ve výšce 1800 metrů nad mořem. Tento hotel nabízí soukromou lanovku - Tschuggen Express, která vás dopraví do míst, kde můžete lyžovat nebo vyrazit na túru, disponuje gurmánskou kuchyní a wellness centrem Tschuggen Bergoase, oázou wellnes o rozloze 5000 m². V blízkosti hotelu se nachází několik sjezdovek, běžeckých tratí a kluziště na curling a bruslení.
  • 150kmletiště Zurich
  • 678kmPraha

Popis hotelu

Ve 4 hotelových restauracích si můžete vychutnat vynikající kuchyni. Patří mezi ně moderní, kvalitní, rychlé občerstvení The Basement, oceněná restaurace La Vetta, restaurace Grand s každý den obměňovaným menu a restaurace La Collina se slunnou terasou. Slavným architektem Mariem Bottem navržené wellness centrum Tschuggen Bergoase spa vás zve k odpočinku.Hosté si zde mohou také zahrát golf na jednom z nejvýše položených hřišť v Evropě, vyzkoušet si let balónem, paragliding a létání na rogalu nebo si užít romantické vyjížďky na saních tažených koňmi či jízdu na sáňkařské dráze. V létě hosté obdrží kartu Arosa Card se speciálními výhodami, jako jsou lanovky a autobusy v regionu zdarma, bezplatný pronájem lodí a také bezplatný vstup na pláž u jezera Untersee a do lanového centra. Vlaková stanice Arosa je vzdálena 3 minuty od Tschuggen Grand Hotelu a do Curychu se odtud dostanete za 2 hodiny jízdy autem. K dispozici je neplacené, soukromé, venkovní parkoviště. Recepce pro vás může zajistit dopravu limuzínou i vrtulníkem.

Ubytování a stravování

Všech 130 pokojů a apartmá bylo kompletně zrekonstruováno podle švýcarského architekta Carla Rampazziho. Okouzlí vás svým moderním stylem a úchvatným výhledem na scenérii okolní alpské krajiny. Všechny pokoje a apartmá jsou vybaveny LCD televizí, minibarem a trezorem. WiFi na pokojích. Pobyt se snídaní, s možností doobjednání polopenze.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.