Poloha

Poreč je jedním z hlavních turistických středisek Chorvatska. Nalézá se na západním pobřeží Istrie. Nenechte si ujít návštěvu tohoto města, které vám učaruje svou přátelskou atmosférou a šarmem. Pro svůj starobylý ráz a cenné pamětihodnosti patří jistě k nejzajímavějším místům této oblasti. Například Eufrasiova bazilika patří mezi nejvýznamnější porečskou kulturní památku s nádhernými freskami. Pochází z byzantských dob a v Chorvatsku je naprosto ojedinělá. Bazilika je zapsaná na seznamu světového kulturního dědictví Unesco. Resort Valamar Club Tamaris se nachází na malebném poloostrově Lanterna, pouhých 10 minut jízdy od historického centra města Poreč, v obklopení borovic a zdánlivě nekonečných pláží.
Foto: Valamar Club Tamaris
Pobyt s all inclusive light.
  • 67km letiště Pula
  • 13km centrum Poreč
  • 100m pláž

Popis resortu

Valamar Club Tamaris se stal vítězem prestižního ocenění „World Travel Award“ z roku 2014, jako nejlepší resort v Chorvatsku. Klienti mohou využívat bohatou nabídku zařízení a služeb hotelu Valamar Club Tamaris, včetně vynikajících možností stravování, bazénů, sportovních aktivit a fantastických animačních programů pro děti v dětském klubu Maro. Hosté si mohou pochutnat na bohaté gastronomii Valamar Clubu Tamaris v mnoha kvalitních restauracích, nabízejících širokou škálu chutí. Gurmáni ocení vynikající kuchyni a výběrová vína v restauraci a la carte Valeta. Vyzkoušejte také výtečné světové a místní speciality v bufetové restauraci nebo si vyberte z čerstvých tradičních jídel v šarmantním prostředí rustikální istrijské taverny.

Ubytování a stravování

Valamar Club Tamaris nabízí několik kategorií ubytování: hotelové pokoje, vily, luxusní vily s privátním bazénem i velké rodinné apartmány Casa Palma a renovovanou vilu Lighthouse z 19. století. Všichni hosté, bez ohledu na zvolený typ ubytování, mohou využívat bohatou nabídku zařízení a služeb hotelu Valamar Club Tamaris včetně možnosti stravování formou all inclusive light zahrnující snídaně, obědy, večeře a nápoje během jídla.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.