Poloha

Poreč je jedním z hlavních turistických středisek Chorvatska. Nalézá se na západním pobřeží Istrie. Nenechte si ujít návštěvu tohoto města, které vám učaruje svou přátelskou atmosférou a šarmem. Pro svůj starobylý ráz a cenné pamětihodnosti patří jistě k nejzajímavějším místům této oblasti. Například Eufrasiova bazilika patří mezi nejvýznamnější porečskou kulturní památku s nádhernými freskami. Pochází z byzantských dob a v Chorvatsku je naprosto ojedinělá. Bazilika je zapsaná na seznamu světového kulturního dědictví Unesco.

Foto: Valamar Tamaris Luxury Villas
Prožijte zde svou dovolenou snů.
  • 67km letiště Pula
  • 13km centrum Poreč
  • 100m pláž

Popis vil

Luxusní vily Valamar Tamaris jsou součástí resortu Valamar Club Tamaris a svou uvolněnou středomořskou atmosférou nabízejí kompletní hotelové služby. Resort nabízí celkem 3 Luxury Villas pod názvy Dalia, Camelia a Petunia, které se nacházejí přibližně 100m od moře.

Ubytování a stravování

Každá vila je vybavená soukromým bazénem 3×2m, terasou s výhledem na moře a soukromým parkovacím místem. Ubytování v těchto vilách umožňuje i možnost rezervace místa na pláži. Vila disponuje 2 koupelnami, obývací a jídelní částí, 3 ložnicemi (max. obsazenost pro 6 osob), kuchyňským koutem vybaveným myčkou na nádobí, mikrovlnou troubou a kávovarem. Standardem je klimatizace, satelitní LCD TV a WiFi. Celková rozloha vily činí 156m².

Termíny a ceny

Ceny jsou k dispozici na vyžádání.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.