Poloha

Na resort o rozloze 430 metrů x 180 metrů se dostanete 20 min jízdou rychlou lodí z Male. Nachází se na jižním Male atolu v blízkosti Male, je tedy vhodný pro klienty, kteří se nechtějí přepravovat hydroplánem či vnitrostátním letem. Na své si zde přijdou milovníci šnorchlování, místní laguna patří k jedné z nejkrásnějších, a také vyznavači minimalistické elegance, ve které je resort postaven.
Romantická dovolená v tropickém ráji.
  • 12kmletiště
  • 0mpláž

Popis ubytování

Velmi příjemný resort je součástí řetězce Small Luxury Hotels of the World, což je jistou zárukou kvalitních služeb. K dispozici jsou zde 3 restaurace nabízející asijskou kuchyni, mořské plody i mezinárodní kuchyni. Dovolenou si můžete zpříjemnit v jednom ze dvou barů, na diskotéce či v lázeňském centru. Sportovně založeným klientům je v rámci resortu k dispozici centrum vodních sportů, potápěčská škola, fitness centrum, tenis, bazén. Po celém ostrově je k dispozici WiFi, hotel též nabízí širokou škálu výletů jako rybaření, poznávání ostrova, šnorchlování, návštěvu hlavního města, výlet hydroplánem a další. Na ostrově je lékař.

Ubytování a stravování

Ubytovat se můžete jak v bungalovech na pláži, tak ve vodních vilách či privátních vilách s vlastním bazénem, k dispozici je v resortu celkem 129 ubytovacích jednotek. Vybavení pokojů vám poskytne veškerý komfort, patří mezi něj klimatizace, stropní větrák, minibar, varná konvice, trezor, telefon, satelitní TV, DVD přehrávač. V plážových a vodních vilách je k dispozici též přístroj na přípravu espressa a chladnička vín. Lze využít i program Velassaru Indulgence, který kromě stravování formou plné penze včetně nápojů zahrnuje některé výlety, půjčení kajaků, šnorchlování.

Deluxe bungalow

Celkem 7 deluxe bungalovů, které se nacházejí v zeleni a pár kroků od mořského břehu, dotváří svým provedením z přírodních materiálů tropickou atmosféru. Součástí bungalovu je otevřená zahradní koupelna s vnitřní i venkovní sprchou. Bungalov se může chlubit rozlohou 70 m2. Ložnice je umístěna ve vestavěném patře bungalovu, v přízemí je prostor pro odpočinek. Maximální kapacita bungalovu jsou 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Water bungalow with pool

Bungalov s rozlohou 80 m2 se tyčí nad vodou a nabízí výhled na lagunu. Tento prostorný bungalov s ložnicí, obývací částí, vnitřní koupelnou a terasou vystupující nad vodní hladinu s privátním bazénem je vhodný pro rodinu i pár. Maximální kapacita bungalovu jsou 3 dospělé osoby či 2 dospělé osoby + dítě.

Termíny a ceny

Ubytování zajišťujeme ve všech typech pokojů resortu. Níže ceník pro vybrané pokoje na sezonu 2019.
Ceny ostatních typů pokojů na vyžádání.

   11.1. - 30.4.2019 1.5. - 24.7.2019  25.7. - 31.8.2019   1.9.2019 - 31.10.2019
 deluxe bungalow  6.750,- Kč  3.970,- Kč  5.160,- Kč  4.250,- Kč
 water bungalow with pool  13.990,- Kč  9.830,- Kč  11.070,- Kč  10.190,- Kč
*Cena za osobu/noc včetně snídaně při obsazení 2 osobami

Letecká přeprava: Praha - Male - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.

Stravování za příplatek

V rámci ubytování je zahrnuta snídaně. Za poplatek je možné zajistit stravování typu Indulgence, plná penze a polopenze.

 typ stravování  cena za osobu / den
 Indulgence  5.690,- Kč
 plná penze  3.590,- Kč
polopenze  2.190,- Kč

Transfer

Ostrov je vzdálen 12 km od mezinárodního letiště Malé. Doprava na ostrov je zajištěna lodí.

 typ transferu cena
 loď 1.890,- Kč

*Cena na osobu za zpáteční transfer letiště Malé - hotel - letiště Malé. 


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.