Poloha

Na resort o rozloze 430 metrů x 180 metrů se dostanete dvacetiminutovou jízdou rychlou lodí z Male. Nachází se na jižním Male atolu v blízkosti Male, je tedy vhodný pro klienty, kteří se nechtějí přepravovat hydroplánem či vnitrostátním letem. Na své si zde přijdou milovníci šnorchlování, místní laguna patří k jedné z nejkrásnějších, a také vyznavači minimalistické elegance, ve které je resort postaven.
romantická dovolená v tropickém ráji
  • 12kmletiště
  • 0mpláž

Popis ubytování

Velmi příjemný resort je součástí řetězce Small Luxury Hotels of the World, což je jistou zárukou kvalitních služeb. K dispozici jsou zde 3 restaurace nabízející asijskou kuchyni, mořské plody i mezinárodní kuchyni. Dovolenou si můžete zpříjemnit v jednom ze dvou barů, na diskotéce či v lázeňském centru. Sportovně založeným klientům je na resortu k dispozici centrum vodních sportů, potápěčská škola, fitness centrum, tenis, bazén. Po celém ostrově je k dispozici WiFi, hotel též nabízí širokou škálu výletů jako rybaření, poznávání ostrova, šnorchlování, návštěvu hlavního města, výlet hydroplánem a další. Na ostrově je lékař.

Ubytování a stravování

Ubytovat se můžete jak v bungalovech na pláži, tak ve vodních vilách či privátních vilách s vlastním bazénem, k dispozici je na resortu celkem 129 ubytovacích jednotek. Vybavení pokojů Vám poskytne veškerý komfort, patří mezi něj klimatizace, stropní větrák, minibar, varná konvice, trezor, telefon, satelitní TV, DVD přehrávač. V plážových a vodních vilách je k dispozici též přístroj na přípravu espressa a chladnička vín. Lze využít i program Velassaru Indulgence, který kromě stravování formou plné penze včetně nápojů zahrnuje některé výlety, půjčení kajaků, šnorchlování.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000