POLOHA

Na západ od letoviska Albufeira leží Praia da Galé, tiché místo nabízející šarm historické části a slunečné dny po celý rok. Pokud toužíte po klidnější atmosféře, je pro vás tato oblast ideálním místem pro strávení dovolené. Písečné, sluncem zalité pláže a blankytně modrá voda Atlantického oceánu celý obraz jen podtrhují. Večerní chvíle vám jistě zpříjemní posezení ve venkovní restauraci, třeba přímo u pláže, kde doporučujeme okusit výtečné portské. Vzdálenost od letiště je cca 1 hodinu jízdy. Od letiště ve Faru je hotel vzdálen cca 40km.
Restaurace zařazena do prestižní soutěže San Pellegrino's World´s 50 Best Restaurants
  • 39km letiště FAro
  • 7km centrum Albufeira
  • 0km pláž
  • 7km zábavní park Zoomarine

POPIS HOTELU

Hotelová restaurace se pyšní jako jediná v Portugalsku dvěma michelinskými hvězdami. Místní vinný sklep skýtá sbírku 12.000 lahví vín z Portugalska, Evropy a celého světa. V lázeňském centru Joy Jung naleznete menší fitness centrum, několik masážních místností, venkovní prostory určené k relaxaci, 2 sauny, páru, vyhřívanou venkovní vířivku, 2 venkovní bazény s velkou zahradu. V okruhu do 50km od hotelu se nachází 12 špičkových golfových hřišť, nejbližší golfové hřiště Salgados se nachází 2km od hotelu. Hotel má též vlastní golfovou akademii. Přímo pod hotelem (cca 100m) se nachází písečná pláž, ohraničená dvěma skalisky, tím pádem je pláž víceméně jen pro hotelové hosty.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Ubytování hotel poskytuje v několika druzích pokojů umístěných v přízemí a prvním patře přes Junior Suite až po luxusní Royal Suite. Všechny mají balkon nebo terasu s výhledem do zahrady či na oceán.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Faro- Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.