POLOHA

Hotel se nachází na rozsáhlém skalnatém útesu Armacao de Pera, který leží na západ od letoviska Albufeira. Dodnes odtud ráno vyplouvají rybáři na moře za úlovkem. Především je ale střediskem turistů, které sem přitahuje překrásná písčitá pláž, uzavřená z jedné strany divokými skalnatými útesy a na druhé straně pokračující několik kilometrů až k Praia da Galé. Nabídka sportovních aktivit a zábavních možností je zde rozsáhlá, od vodních a pozemních sportů přes posezení v restauracích až po noční zábavu. Vzdálený od letiště je cca 40 minut jízdy.
Hotel ležící u krásnéi pláže Vale do Olival
  • 45km letiště Faro
  • 2,5km centrum Armação de Pêra
  • 0km pláž
  • 12km historického města Silves

POPIS HOTELU

Hotel nabízí ubytování ve více než třiceti vilách, hlavní hotelové budově či residenci, postavených v typickém maurském stylu. Skutečný komfort v soukromém prostředí doplňuje zahrada s tropickou vegetací o rozloze 22 hektarů. Klientům je k dispozici 8 restaurací, 5 barů, vinný sklípek, noční klub, fitness centrum, sauna, pára, bazén, vířivka, dětský klub. Ke sportovnímu vyžití slouží 3 bazény, tenisové kurty, 9 jamkové golfové hřiště, minigolf, petanque, možnost pronájmu hotelové jachty, vodní sporty na pláži. Hotel má přímé vstupy na 2 písečné pláže.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

V resortu se nachází celkem 182 pokojů a apartmá, které jsou zařízeny s vybraným vkusem a mají výhled do zahrady či na oceán. Všechny pokoje disponují balkonem či terasou.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Faro- Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.