POLOHA

Villa Gallici je stylová provensálská vila z 18. století spadající do hotelového řetězce Baglioni, která se nachází na klidném místě nedaleko centra města Aix-en-Provence a v dosahu vyhlášených středisek na Francouzské Riviéře. Cesta z letiště v Marseille trvá přibližně 30 minut jízdy autem a do centra malebného Aix en Provence se dostanete pohodlně pěšky během několika minut.
Vyzkoušejte si ubytování v luxusu typické provensálské vily.
  • 31kmletiště Marseille
  • 36kmMarseille centrum
  • 600mAix en Provence centrum

POPIS HOTELU

Vila je vystavěna v krásné zahradě s bazénem a nabízí vynikající služby i komfort svým hostům. Součástí hotelu je gurmánská restaurace, bar lákající k posezení a také malé fitness centrum.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Pro hosty je k dispozici 22 pokojů několika kategorií s výhledem do zahrady. Pokoje a suite jsou prostorné a světlé, zařízené stylovým nábytkem a nabízí veškerý moderní komfort. Legendární hotel Villa Gallici vděčí za svou skvělou pověst i vyhlášené restauraci, kde si vychutnáte znamenitou provensálskou kuchyni.

Termíny a ceny

Ceny hotelu Vám rádi zašleme na vyžádání, dle aktuální obsazenosti hotelu. Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo poptávkového formuláře.

Letecká přeprava: Praha – Nice - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.