Poloha

Resort se nachází na jihovýchodním pobřeží Sardinie, obklopen vůní myrty a jalovce, blízko zářivé pláže Castiadas. Tato pláž sousedí se slovutnou pláží Costa Rei. Stejnojmenné letovisko Costa Rei je vzdáleno pouhých 1,5km od hotelu, městečko Villasimius je pak vzdáleno 15km. Pobyt zde je ideální pro relaxační dovolenou, pro jednotlivce, páry a rodiny.
Relaxujte u jedné z nejkrásnějších pláží ostrova.
  • 40kmletiště Cagliari
  • 500mpláž
  • 1,5kmCosta Rei

Popis hotelu

Hotel disponuje recepcí, 2 restauracemi, americkým barem a piano barem s výhledem na bazén, kongresovým sálem. Wellness centrum nabízí masáže, kosmetické procedury, turecké lázně a hydromasážní bazén, dále je zde venkovní bazén s opalovací terasou s lehátky a slunečníky, butik a parkoviště. Pro děti od 4 do 10 let je připraven miniklub. Pro aktivnější klienty je zde k dispozici fotbalové hřiště, tenisové kurty, pétanque, mini fitness centru, hřiště na plážový volejbal. Cca 600m od hotelu se nachází minigolf. Široká pláž a bílým pískem je vzdálena přibližně 500m od hotelu, je k ní zajištěna bezplatná kyvadlová doprava. Pláž leží v krásné zátoce s křišťálově čistou vodou, mořské dno je mělké, přístup do vody vhodný pro děti. Pláž je vybavena lehátky a slunečníky

Ubytování a Stravování

Ubytování je zajištěno ve 4 různých typech pokojů (Classic, Deluxe, Suite a Suite Royal), které se liší velikostí a službami. Všechny pokoje mají terasu nebo balkon, SAT TV, telefon, klimatizaci, minibar, trezor, WiFi. Stravování je v hotelu zajištěno formou plné penze. Snídaně probíhají bufetovou formou, obědy a la carte či bufetem (dle obsazenosti hotelu), večeře formou bufetu s bohatým výběrem studených předkrmů, salátů, ovoce, teplých předkrmů, těstovin, hlavních chodů, sladkostí a zmrzliny. Lze si předem rezervovat romantickou večeři v dřevěné restauraci I Ginepri s výhledem na moře.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.