POLOHA

Luxusní hotel je situovaný v nádherné udržované zahradě v oblasti vyhlášené nejhezčími plážemi přibližně 8 km od centra Marbelly, v srdci oblasti Costa del Sol zvané „Elviria-Las Chapas” a 44 km od mezinárodního letiště v Malaze. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do vody je vzdálená přibližně 300 m od hotelu.
Atraktivní hotel nabízí dostatek soukromí pro dovolenou v páru i vyžití pro pobyty rodin s dětmi.
  • 44kmletiště Malaga
  • 10kmGolf Miraflores
  • 300mpláž

POPIS HOTELU

Architektura a výzdoba hotelu se se kompletně liší od ostatních luxusních resortů v destinaci. Jedná se o nižší budovy (2 a 3-patrové) postavené v moderním středomořském stylu s arabskými prvky (libanonské, egyptské a indické dekorace). V areálu hotelu jsou 4 bazény ve stylu lagun, dětský bazén, mini club (pouze v sezóně), internetový koutek, směnárna a půjčovna aut. Sportovní vyžití – tenis, bowling, fitness, golf, jízda na koních, potápění, plachtění a rybaření. Hotel má vlastní plážový klub „Estrella del Mar” (pouze pro starší 16 let) s wellness centrem a lázněmi, restaurací, barem a privátním přístupem na pláž.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Hotel disponuje 134 pokoji (superior pokoje, duplex apartmá, duplex junior apartmá) – lze zajistit propojené pokoje i apartmá. V areálu jsou 2 restaurace – jedna a’la carte s širokou terasou a druhá bufetová (mezinárodní kuchyně se středomořskými prvky) - a 2 bary.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha - Malaga - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.