CLUB CONTINENTAL

Salonek CLUB CONTINENTAL vám při odbavení a pobytu na letišti poskytne maximální pohodlí a pocit soukromí a zabezpečí celou řadu nadstandardních výhod, které odpovídají všem potřebám a vysokým požadavkům cestujících.

Salonek CLUB CONTINENTAL je určený těm nejnáročnějším klientům, kteří chtějí cestovat bez stresu a vyžadují soukromí. Club je umístěn v TERMINÁLU 1. Personál VIP salonků zajišťuje kompletní odbavení cestujícího včetně zavazadel, cestovních dokladů a případně vrácení DPH. Součástí VIP služeb je nabídka denního tisku v různých světových jazycích, bezdrátové připojení na internet a pro rodiny s dětmi dětský koutek. K dispozici je také parkoviště a široký sortiment občerstvení. Ze salonků mohou klienti vstoupit do tranzitního prostoru a před odletem si nakoupit. K letadlu jsou pak převáženi individuálně limuzínou.

Doprava na/z letiště Praha

Chcete se dostat na Letiště Praha komfortně? Bez starostí přemýšlet, kde zaparkujete nebo kolik zaplatíte za taxi. Nabízíme Vám možnost odvozu na/z Letiště Praha za zvýhodněných podmínek nebo u vybraných produktů zdarma. Podmínkou je, že pojedete na/z pražskou adresu. Tuto službu zajišťujeme komfortními limuzínami značky Mercedes Benz. Pro rodiny s dětmi zajistíme odvoz minivanem (včetně dětských sedaček).

K produktům Exclusive Travel Čedok nabízíme tyto za zvýhodněných podmínek. Bližší informace vám sdělí naši osobní cestovatelští poradci. V případě, že ještě nemáte svého poradce, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailové adresy exclusive@cedok.cz, nebo můžete využít bezplatnou telefonní VIP linku 800 211 212.

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.